Система "Розумний дім" і автоматизація від компанії Villa Lux

Ми реалізуємо повний цикл автоматизації - від проекту до монтажу та подальшого сервісного обслуговування розумного будинку.

Розумний будинок в один клік

Чи знаєте ви, як виглядає будинок або бізнес-центр успішної людини?
Відповідь – проста: в першу чергу в цій будівлі інстальовано максимум технологічних нововведень.

Компанія Villa Lux пропонує інноваційні рішення у сфері ексклюзивних електричних систем. Розумний будинок інтегрує воєдино безліч побутових систем: опалення, освітлення, кондиціонування, мультирум, домашній кінотеатр, тепла підлога, дизельні генератори і відеоспостереження.

Контролер розумного будинку роздає команди і контролює системи, а ви не витрачаєте час на перевірку насосів, стану обмерзання даху або прогрів приміщення. Установка спеціальної програми на смартфони та планшети дозволяє легко задавати і змінювати потрібні параметри.

Популярний запит в пошукових системах звучить так: «система розумний будинок Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса».

Villa Lux працює в будь-якому місті України, пропонуючи впровадження системи під ключ у квартирі, на дачі або бізнес-об’єкті.

Детальніше:

Переваги «Розумного будинку»:

Простота

Просте управління складними системами

Економія

Економія часу та коштів за рахунок дбайливого споживання електроенергії, води та інших ресурсів. Автоматичний вибір джерел в залежності від температури зовні і всередині, часу доби і тд. Система вибирає найбільш дешеве джерело нагріву або охолодження приміщення

Оперативність

Оперативне реагування у різні НС і дистанційний контроль за роботою обладнання

Якість

Нова якість життя

Безпека

Безпека будинку або квартири завдяки інтеграції з охоронними системами

Головна фішка розумного будинку - розробка індивідуальних сценаріїв-реакцій на ту чи іншу подію. Наприклад, задавши сценарій «гості», територія навколо будинку висвітлюється яскравіше звичайного, клімат-контроль встановлює більш прохолодну температуру, у вітальні вмикається максимальне освітлення, а духовка вмикається для запікання м'яса. Сценарій «Відпустка» передбачає установку на охорону всього будинку, або певного поверху), активізацію системи відеоспостереження та щоденне вмикання світла в будинку для відлякування непрошених гостей.
Сценарій запускається шляхом натискання на екран пристрою, що управляє, спрацьовування датчика руху, зниження або підвищення температури, а також сигналу тривоги від датчика безпеки або від тривожної кнопки. Наприклад, при спрацьовуванні датчика води на підлозі, кран перекривається автоматично. Для досягнення такого рівня автоматизації досить відзначити аварійні системи безпеки і спосіб реагування на НС.
Замовивши у Villa Lux автоматизацію будинку, ви отримаєте індивідуальний проект. Також ми пропонуємо послугу «інтелектуальний будинок». Як і в «Розумному будинку», в інтелектуальному будинку всі слабкострумові і силові системи управляються контролерами після зчитування інформації з датчиків. Інтелектуальна будівля розрахована на роботу в великих спорудах: стадіонах, дата-центрах, бізнес-центрах, складах, виробництві.
Наші клієнти

Ми впроваджуємо такі функції «Розумного будинку»:

 • зарядні станції для автомобілів
 • інтеграція теплових насосів
 • керування гаражними та в'їзними воротами
 • автоматизація систем каналізації
 • контроль температури води в басейні
 • інтеграція з метеостанцією
 • систему управління освітленням всередині і зовні будинку
 • управління кліматом
 • домашній кінотеатр
 • систему «Мультирум»
 • резервне електропостачання (дизельний генератор, акумуляторні батареї і сонячні панелі)
 • домофон
 • охоронну сигналізацію
 • відеоспостереження
 • контроль доступу в приміщення
 • комп'ютерні мережі «СКС»
 • електричну розводку всередині будинку
 • підведення електрики до будь-якої ділянки

Системи "Розумний будинок"

Електротехнічні рішення

ЗАМОВТЕ СИСТЕМУ РОЗУМНИЙ ДІМ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Всі системи будуть змонтовані з обладнанням компаній зі світовим ім’ям.
За більш ніж 7-річну історію роботи ми накопичили великий досвід вирішення завдань у сфері домашньої автоматики і готові запропонувати вам кращі рішення.

Зовнішні інженерні мережі

Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість робіт з урахуванням знижки!

Система розумний будинок (Київ) від компанії «VillaLux»

Зробити своє життя в квартирі або котеджі максимально комфортним дозволяє технологія «розумний будинок». Звернувшись до VillaLux, Ви можете придбати повний пакет сучасного обладнання, докладний план робіт і розміщення кожного елемента. Проект проходить обов’язкове узгодження з замовником, що дозволяє розумний дім купити, який буде максимально відповідати всім вимогам ергономічності і комфорту.

Інженерні системи, які включає технологія «розумний дім» від VillaLux

Безпека

Кожна людина хоче відчувати себе в безпеці, перебуваючи у власному будинку. Рішення, які пропонує наша компанія, забезпечують захист не тільки мешканцям квартири або котеджу, але і всьому їх майну. Психологічний і фізичний комфорт забезпечуватимуть датчики руху, розбиття вікон, затоплення, задимлення і т. д.. Система розумний будинок дозволяє у будь-який зручний час перевірити стан житла, запустивши програму на своєму мобільному телефоні.

Мікроклімат

Комплекс інженерного обладнання буде підтримувати комфортну температуру у всіх приміщеннях незалежно від пори року; при цьому для кожної кімнати мікроклімат можна встановити окремо. Це стало можливим завдяки тому, що технологія розумний дім означає спільну роботу радіаторів опалення, кондиціонерів і теплої підлоги, об’єднаних унікальним ПО, що забезпечує злагоджену взаємодію всього обладнання.

Мультимедіа

Компанія «ВіллаЛюкс» пропонує своїм клієнтам придбати розумний дім (Київ) – сучасне обладнання яке допоможе реалізувати різні інженерні рішення, які забезпечать повний спектр розваг для всієї родини. Ми відповідально підходимо до підбору мультимедіа-пристроїв і намагаємося організувати систему таким чином, щоб вона не застаріла протягом довгого часу. Завдяки унікальному ПО все обладнання синхронізується, об’єднуючись в мультирум і працюючи без збоїв.

Електромонтаж

Наша система розумний дім пропонує комплексні рішення по організації електропостачання різного обладнання, що забезпечують комфорт всім жителям розумного будинку. Найбільш повно потенціал електрики реалізується в різних сценаріях, що поєднують одночасну роботу відразу декількох інтелектуальних систем.

Освітлення

Керування освітленням від нашої компанії змінює звичний підхід до справи: те, що Ви запланували заздалегідь, так і залишиться, якщо все влаштовує, але якщо вирішите щось змінити, це можна зробити прямо з програми телефону, в кілька натискань інтерфейсу.

Розумний дім (Україна) від VillaLux для тих, хто не готовий звикати до незручності!