Монтаж Дизельних генераторів "під ключ"

Установка і пуско-налагоджувальні роботи дизельних генераторів по Києву та Київській області

Чим корисний дизельний генератор?

Генератори – незамінна річ. У цьому на власному досвіді переконалися українці під час віялових відключень напруги. Саме час купити дизельний генератор: вони не допустять збоїв системи «розумний будинок» в умовах перебоїв з електроенергією. У свою чергу, розумний будинок також керує генератором: у разі надзвичайної ситуації генератор вмикається автоматично. А при необхідності система дасть команду на дозаправлення агрегату паливом та маслом. Іншими словами, за допомогою дизельного генератора можна ввімкнути чайник, а можна і забезпечити резервним світлом стадіон.

Оптимальне навантаження генераторної установки – до 75% заявленої потужності. При виборі міні-електростанції клієнти цікавляться потужністю генераторів. Однофазні агрегатори застосовуються на дачах, віллах. Трифазні призначені для трифазних приладів, використовуваних в будівництві та промисловості.

Також Villa Lux працює з іспанським виробником Atlas Copco. Цей бренд пропонує широкий вибір пересувних, промислових та мобільних дизельних генераторів. Найбільш популярні моделі цього бренду – від 14 до 70 квт.
Китайські виробники поки відстають за надійністю та якістю комплектуючих від лідерів ринку. Є питання і до їх аварійного спрацьовування (можуть або спрацьовувати без потреби або в потрібний момент не вмикатися), та й показники напруги віддалені від стабільних.
Істотно впливають на потужність установки і кліматичні чинники. Чим вище встановлена генераторна установка над рівнем моря, і чим вище навколишня температура, тим нижче віддається потужність. Відповідно, при виборі генератора слід врахувати витрату палива та можливість роботи в морози.

Фахівці компанії Villa Lux не перший рік монтують дизельні генератори, в тому числі і FG Wilson (Великобританія). Тисячі встановлених міні-електростанцій FG Wilson підтверджують високу якість обладнання та його ергономічність. У лінійці Wilson представлені установки від 7 до 2500 кВА. Відповідно, ви можете підібрати оптимальну потужність під свої потреби і купити дизельний генератор для дачі, маєтку, або офісу.
Wilson випускає генератори двох видів: дизель-генератори FG постійної дії, що використовуються на будівельних майданчиках, на відкритих торгових площах і т.д. Аварійні генератори призначені для автономного електропостачання.

Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу дизельного генератора  з урахуванням знижки!

Монтаж дизельного генератора від компанії VillaLux

Вибір і покупка відповідного обладнання етап важливий, але цього недостатньо для забезпечення його довговічної і правильної роботи. Вирішивши купити дизельний генератор, який є досить дорогим, слід ретельно продумати, хто, як і де буде здійснювати його установку і забезпечувати пусконалагоджувальні роботи.

Важливо! Економія на монтажних роботах може обернутися значними фінансовими витратами на ремонт і установку дизель-генератора, тому довірити цю операцію слід справжнім професіоналам своєї справи – таким, як майстри нашої компанії VillaLux.

Чому підключення дизельного генератора має Вас зацікавити

Встановлення, налагодження і запуск електрогенеруючих пристроїв (ДГУ) всіх видів — один з ключових напрямків діяльності нашої компанії. Наші фахівці здійснять швидкий і якісний монтаж дизельного генератора за доступними цінами.

Сучасні генераторні установки є технічно складним обладнанням, від правильної установки і настройки якого залежить ефективна і безаварійна робота резервного джерела електроенергії. Досить часто неякісний і непрофесійний монтаж електростанцій стає причиною передчасного виходу дизель-генератора з ладу і навіть виникнення аварійних ситуацій.

Досвідченими співробітниками фірми «Вілла Люкс» виконується установка дизельного генератора і пусконаладка електрогенеруючого обладнання. Комплекс монтажних робіт включає:

·         перевірку правильності розміщення ДГУ на робочому майданчику та його підключення до електромережі споживача;

·         оснащення системою відведення відпрацьованих газів для коректної роботи двигуна внутрішнього згоряння;

·         підключення систем управління обладнанням та дистанційними приладами контролю роботи агрегату;

·         перевірку правильності всіх електричних підключень і заземлення обладнання станції;

·         тестування обладнання у всіх режимах і зняття характеристик працюючої ДГУ.

Слід зазначити, що момент підключення дизельного генератора в експлуатацію є досить відповідальним і дуже важливо, щоб таким процесом керували справжні фахівці. Оскільки роботи виконуються кваліфікованими інженерами компанії, клієнту не доведеться сумніватися в правильності установки електростанції, заливки моторного масла і охолоджуючої рідини, електроліту в акумуляторні батареї, палива в бак і запуску агрегату.