Блискавкозахист для дому та будівель

Проектування і монтаж системи блискавкозахисту в Києві та Київській області

Чим корисний блискавкозахист?

Грози небезпечні не тільки блискавками, а й електромагнітними хвилями, які шкодять електроніці, а також кабельним та високовольтним лініям передач. Використання сучасних систем захисту від цих природних явищ може нівелювати наслідки розряду статичної електрики.
У блискавкозахисту будівель та споруд застосовуються внутрішні та зовнішні системи. Внутрішня система приймає на себе електричний розряд (блискавкоприймач) і відводить його в землю (струмовідвід). Функція блискавкоприймача – на максимум захищати кути та краї будівлі. Далі струмовідвід передає струм блискавки від блискавкоприймача до заземлювача, який проводить струм та розподіляє його в ґрунті. Зовнішній блискавкозахист вирівнює потенціали, оберігає мережі від перенапруги. Блискавкозахист буває активним та пасивним.

Цікавий факт: після монтажу системи на ваш телефон буде встановлено лічильник удару блискавок. Кожен удар блискавки буде супроводжуватися повідомленням на мобільний.
Наші фахівці встановлювали систему на вілли, котеджі, приватні будинки та особняки. Замовивши в Villa Lux систему блискавкозахисту, ви не зможете скасувати грозу та блискавку, але мінімізуєте їх наслідки.

Компанія Villa Lux працює зі всесвітньо відомими брендами в області заземлення будівель та споруд: OBO Bettermann та Galmar. Так, німецька компанія OBO Bettermann більше ніж 80 років пропонує широкий асортимент блискавкоприймального обладнання і систем з’єднань. Особливість модулів OBO Bettermann – облік архітектурних особливостей будівлі, інсталяція обладнання, як на будь-якій стадії будівництва, так і в заселеному будинку. Продукція OBO Bettermann передбачає ступеневий захист всіх типів силових, інформаційних мереж та споживачів.
Польська компанія Galmar – провідний виробник глибинно-модульних систем заземлення, а також пасивний та активний блискавкозахист. Продукція Galmar для заземлення має три головних переваги: можливість монтажу заземлюючого електрода на глибину 30 і більше метрів без застосування спецтехніки (монтаж здійснює всього 1 особа); гарантований термін служби електрода заземлення 30 років; відсутність зварних з’єднань.

Види систем блискавозахисту

Активний блискавозахист

Пасивний блискавозахист​

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість установки блискавкозахисту з урахуванням знижки!

Блискавкозахист (Київ) від компанії VillaLux

Блискавка – це природне явище, яке відбувається під час грози і являє собою електричний розряд, що супроводжується гуркотом грому і спалахами світла. Розряд блискавки супроводжує високий електромагнітний вплив, який може негативно позначитися на роботі електронного обладнання, а також завдати шкоди кабельним і високовольтним лініям передач. За допомогою професійного проектування такої системи, як блискавкозахист, можна звести до мінімуму всі можливі неприємні наслідки даного природного явища.

Блискавкозахист будівель і споруд: різновиди

Захист від грози і блискавки буває декількох видів і, в залежності від переслідуваних цілей, його можна розділити на зовнішні і внутрішні системи:

·         зовнішні можуть бути традиційного або альтернативного типу, і принцип їх роботи полягає в прийнятті на себе електричного розряду і відведення його в землю;

·         внутрішній блискавкозахист являє собою комбінацію різних пристроїв, таких як розрядники і обмежувачі напруги, які встановлюються всередині будівлі.

Проектування блискавкозахисту повинно включати в себе наступні елементи:

·         блискавкоприймач (один або кілька),

·         систему безпечного відведення струму (струмовідвід),

·         систему заземлення,

·         захист від імпульсних перенапруг різного обладнання,

·         систему зрівнювання потенціалу заземлюючих пристроїв і металоконструкцій будівлі.

Грозозахист: основні функції

Захист від грози (грозових перенапруг) являє собою спеціальний пристрій, який захищає обладнання від впливу статичної електрики. У більшості випадків пристрій грозозахисту включає в себе варистор, який починає діяти в момент появи різниці потенціалів між проводами, які знаходяться під захистом; в результаті даної дії відбувається замикання проводів на кілька мікросекунд, а надлишки імпульсного перенапруги відводяться за допомогою заземлення.

Монтаж блискавкозахисту та його ціна

Вартість на такі системи, як грозозахист і блискавкозахист, купити та замовити монтаж яких завжди можна в даній категорії нашого сайту, формується після врахування безлічі факторів і нюансів, що мають відношення як до характеру будівлі, так і до побажань і можливостей замовника. Якщо плануєте купити блискавкозахист в Києві, можете зв’язатися з представником нашої компанії, який надасть детальну консультацію про характер і вартість послуг, що надаються нашою організацією. Співробітники нашої компанії володіють відповідною професійною підготовкою для того, щоб відповісти на всі Ваші запитання.