Установка систем Мультірум "під ключ"

Проектування, інсталяція і обслуговування багатокімнатних аудіосистем

Чим цікава система мультирум?

Чи можна почати дивитися кіно в одній кімнаті, а закінчити в інший? Ви не пропустите кульмінацію фільму, якщо у вас встановлена система мультирум з функцією «стежить звук». Джерело аудіо, відео-і телесигналу може бути один, а транслюватися звук і картинка будуть в різних приміщеннях. Як джерело виступає супутниковий TV-тюнер, комп’ютерний сервер з цифровими даними, IPod, DVD чейнджер і т.д. Всі гаджети підключаються до спеціального ресивера, що спрямовує сигнал в зони, в яких слід виводити музику або зображення. Іншими словами, немає потреби в усі кімнати закуповувати DVD – досить вказати, що відео виводиться на телевізори, встановлені в спальні, вітальні та дитячій.

Клієнти компанії Villa Lux часто замовляють мультизонне озвучування кімнат в домашньому кінотеатрі, санвузлах, на кухні. Так, в домашньому кінотеатрі телевізор виступає тільки у ролі монітора, а весь звук йде через колонки (підлогові, вбудовані або навісні), що значно покращує якість та комфорт перегляду ТБ. Акустика американської компанії SpeakerCraft не захаращує кімнату громіздкою апаратурою, а вбудовується в стелю, стіни, а також підлогу. Після монтажу поверхню можна навіть фарбувати.

Управляти зображенням та звуком можна за допомогою настінних панелей, переносних сенсорних дисплеїв, ПК або КПК, мобільного телефону, ІК-пульта. Крім того, аудіо-відео сервер часто використовують як сховище фотографій, колекції музики та фільмів.

Ще один плюс системи – автоматичне зниження рівня звуку, якщо дзвонить телефон або дзвінок вхідних дверей. Сигнал через колонки прозвучить у всіх динаміках або окремими зонами. Таким же чином мультирум проінформує про непогашений вогонь на плиті або про те, що сауна прогрілася.

Відмінною особливістю систем SpeakerCraft є спрямовувальний твіттер і наявність вологостійких систем, що дозволяє встановлювати колонку практично в будь-якому місці – хоч на болоті або за Полярним колом.

Компанія Villa Lux спеціалізується на автоматизації будинків і може встановити систему мультирум різного рівня складності. Фахівці компанії крім SpeakerCraft працюють також з брендами: Key Digital, Control4, HDL, AMX, Crestron, Elan, Nuvo, Niles. Ми не тільки підберемо мультирум обладнання та налаштуємо систему, але і запропонуємо оптимальне підключення кожного з пристроїв.

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи мультирум  з урахуванням знижки!

Мультирум система від компанії VillaLux

Відразу потрібно сказати, що система мультирум – достатньо затратне оснащення будинку, адже складається з якісних підсилювачів і акустичних колонок, причому замовити і встановити її можна й окремо від «розумного будинку».

У затишному будинку приємно і весело жити, якщо грає улюблена музика. Система мультирум дає можливість слухати улюблені мелодії кожному члену сім’ї на його смак. Причому одночасно у Вас в кімнаті гратиме джаз, на кухні – радіо, а в дитячій лунатиме казка або курси іноземної мови.

Колонки ховаються в стелю (якщо є бажання їх приховати), або ж можна підключити поличну акустику під інтер’єр.

Які бувають системи мультирум?

1. Централізований. Підсилювач знаходиться в «серверній» і від нього розходяться пара дорогих акустичних проводів в кожну музичну зону – кожну кімнату з колонками. Гідність таких систем – це зручність обслуговування і забезпечення якісного посилення сигналу, – звичайно, якщо використовуються дорогі підсилювачі. Але для фонового звуку підключення мультирум такої якості є надлишковим.

Недоліків багато:

·         необхідність використання дуже дорогих проводів, адже до колонок може бути 30-40м, і вести треба до кожної з них. Для передачі якісного сигналу без шумів перетин кабелю має бути досить великим. І вартість проводів може перевищувати ціну обладнання, яка і так далеко не дешева;

·         надійність теж страждає, адже якщо вийде з ладу центральний блок, весь будинок замовкне, а ремонт обійдеться недешево;

·         низька масштабованість: зазвичай, кількість підтримуваних зон збільшується відразу вдвічі 4-8-16-32. Тобто, якщо потрібна установка мультирум на шість зон, потрібно буде заплатити за 8-зонний підсилювач.

2. Розподілений. У музичній зоні поруч з колонками встановлюють медіаточку – підсилювач, який отримує цифровий сигнал. Загальні «мінуси» в тому, що виробники системи «розумного будинку» і системи домашній мультирум для будинку майже завжди різні. А це означає, що безліч можливостей системи мультирум залишаються недоступними з «розумним будинком»,  якщо за їх проектування та монтаж беруться не професіонали.

Мультирум під ключ в «розумному будинку» – це не просто приємний акустичний фон, – через нього система спілкується з Вами:

·         голосом попереджає про відкриті вікна і двері,

·         повідомляє про протікання води і витік газу,

·         розповідає про погоду, допомагає вчити іноземну мову,

·         додайте свій календар і вранці будинок нагадає Вам про майбутні справи, наприклад, про день народження друга,

·         покличте дітей до вечері, якщо вони загралися в дитячій,

·         продзвенить дзвінок домофона, повідомивши про прихід гостей,

·         відлякає злодіїв імітацією гавкоту собаки або присутності господарів.