Система антизатоплення для квартир і будинків "під ключ"

Установка системи захисту від протікання води по Києву та Київській області

Чому важливо мати систему антизатоплення?

У столиці зношені 50% труб, через що щорічно трапляється більше тисячі проривів. «Антипотоп Київ» – цей запит Google стає все популярнішим. Статистика також свідчить: затоплення посідає перше місце серед страхових випадків, а збиток від такої НС, псування меблів та електроніки оцінюється в тисячі гривень. Придбання системи захисту від протікання та потопу убезпечить вашу квартиру, будинок, готель або сауну. Наші клієнти, які раніше вже пережили потоп, прохають встановити антипотоп якомога швидше.

Система контролю води працює наступним чином: спеціальні датчики виявляють місце аварії, після чого відбувається автоматичне перекриття на аварійній ділянці. Сигнал про надзвичайну подію подається і на мобільний телефон власника.

Компанія Villa Lux пропонує системи антизатоплення Neptun, Simvolt WLS, Аквасторож. Система «Нептун» блокує воду протягом 1-2 секунд після протікання. Про НС повідомляє світлова та звукова сигналізація, а додатковий GSM-модуль відправить sms. Виробники рекомендують встановлювати Neptun всюди, а особливо в місцях використання гнучких шлангів. Система Simvolt WLS відрізняється високою адаптивністю і може бути встановлена з урахуванням індивідуальних особливостей приміщення.

Лінійка «Аквасторож» схожа на «Лего» – контролер збирається за принципом конструктора, в який вставляються додаткові блоки розширень. Також є можливість зі звичайної системи зробити бездротову і передбачена можливість відключати нагрів або насос при вимкненні води.

Вибір – за вами, а фахівці Villa Lux змонтують систему, позбавивши від переживань за невимкнений кран або протікаючу пральну машину.

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи антипотоп з урахуванням знижки!

Монтаж системи антизатоплення компанією VillaLux

Протікання і затоплення – серйозні проблеми, впоратися з якими буває дуже складно. Компанія VillaLux пропонує рішення, що запобігають можливих руйнівних наслідків, які можуть виникнути через трубу або батарею, що лопнула. Встановлювана нашими фахівцями система антипотоп містить датчики, що фіксують появу води на підлозі в тих місцях, де вона бути не повинна. Завдяки ретельно підібраному і перевіреному обладнанню, ми повністю впевнені в надійності пропонованих систем.

Монтаж системи антизатоплення в «розумному будинку» дає можливість зберегти будівлю в цілості, виключаючи ряд непередбачених ситуацій. Завдяки установці розумних датчиків вдається вчасно зафіксувати збої в системі і передати інформацію головному центру, який автоматично діє відповідно до встановлених інструкцій.

·         Повідомляє сервісні служби. Система антипотоп Нептун монтується з завантаженням відповідного ПО, що містить ряд стандартних команд, в числі яких – виклик допомоги. На пульт сервісних служб надходить повідомлення про протікання або затоплення, що забезпечує швидку ліквідацію нештатної ситуації.

·         Вмикає сигналізацію. Система включить на максимальній гучності колонки системи мультирум і передасть всім, хто знаходиться в будинку, інформацію про протікання, – Ви зможете почати діяти негайно.

·         Відключає воду. Щоб господарям будинку не довелося зіткнутися з необхідністю проводити ремонт після затоплення, Нептун система антипотоп перекриває подачу води відразу, як отримує тривожне повідомлення від датчиків. Можливим це стає за рахунок підключення «розумного будинку» до вентилів інженерних мереж.

Чому варто купити антипотоп систему?

1.       Виборче перекриття води.

Коли спрацьовують датчики, система відразу блокує відповідні вентилі. Комфорт від використання такого інтелектуального обладнання полягає у відсутності необхідності відключати подачу води у всьому будинку. Якщо магістральні лінії не пошкоджені, блокується тільки певна кімната, в якій локалізована проблема.

2.       Гарний зовнішній вигляд.

Датчики відрізняються малим розміром. Ще однією особливістю є те, що вони змінюють свій колір при контакті з водою: у звичайному стані датчик світиться зеленим, нештатна ситуація змушує його змінити колір на червоний.

3.       Оперативне оповіщення.

Якщо раптом сталася нештатна ситуація і в будинку трапилося протікання, система автоматично сповістить Вас, надіславши СМС або повідомлення на e-mail. Ви зможете швидко вжити необхідних заходів незалежно від того, де в цей момент перебуваєте.

Щоб купити антипотоп систему, зв’яжіться з нами вже сьогодні!