Електромонтажні роботи в Києві та Київській області

Виконання електромонтажних робіт в будь-яких приміщеннях, з гарантією 3 роки і дотриманням всіх норм і правил ДСТУ

Особливості проведення якісної електропроводки

Електропроводку в квартирі доречно порівняти з фундаментом – всі комунікації і системи підв’язані під розведення електрики. На електромережі лягає навантаження за вмиканням та вимиканням світла, управлінням живленням окремих груп розеток, автоматичним затемненням стекол шторами, відеоспостереження і тд.

Компанія Villa Lux пропонує проектування та монтаж універсального кабельного скелета, заточеного під «розумний дім». Як в хорошому фантастичному фільмі ми передбачимо прийдешні зміни, що дозволять обійтися без заміни електропроводки. З нашими рішеннями будинок або квартира можуть розумнішати поступово.

При розведенні «внутрішності» ми врахуємо всі особливості вашого об’єкта. Так, щоб захистити проводку в дерев’яному будинку від загоряння, кабелі прокладають в оболонці, яка вимикає горіння: сталеві труби, металорукав. Електропроводка в дерев’яних будинках виконується кабелями з мідними жилами і з подвійною ізоляцією, що не підтримує горіння та не розповсюджує дим.

Клієнти часто цікавляться: чи можна встановити систему розумний будинок на стару проводку? Ми модернізували такі квартири, але відразу попереджаємо: функціонал буде далекий від досконалості або доведеться встановлювати бездротові комунікації. Також не можна буде розділити групи в електрощитах, наприклад – на освітлення та розетки.

Щоб захиститися від перебоїв електромережі, можлива установка додаткового введення від генераторної установки підстрахує. У разі знеструмлення він живитиме виділені групи розеток та освітлення. Не забувайте: неправильно спроектована електропроводка може призвести до пожеж або до ураження електричним струмом, тому довірте цю справу фахівцям!

Види монтажу електропроводки

Приховане прокладення електропроводки

Відкрите прокладення електропроводки

Відкрите дизайнерське прокладення електропроводки

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
25%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж кабелю, підрозетників і теплої підлоги
55%
Установка і підключення електричного щита
70%
Установка розеток, вимикачів, світильників і інших елементів
85%
Діагностика електропроводки і пусконалагоджувальні роботи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість установки електропроводки  з урахуванням знижки!

Електромонтажні роботи в Києві від компанії VillaLux

Електромонтажні роботи, завдяки яким створюються автоматичні системи управління електропостачанням, дозволяють розумно витрачати ресурси, а також забезпечувати повсякденний комфорт і безпеку для всіх членів Вашої родини. Наприклад, «розумний будинок» може:

·         сам вимкнути світло по датчиках руху, якщо в кімнаті нікого немає,

·         зменшити інтенсивність опалення для економії електроенергії, коли на вулиці потепліло,

·         знеструмити групи розеток, вирішивши проблему невимкненої праски.

Ключові переваги:

1.       Автоматичне включення / вимикання ландшафтного освітлення.

Правильний монтаж електропроводки позбавить від необхідності думати про те, коли пора запалювати вуличні ліхтарі. Підсвічування ділянки ввімкнеться саме, як тільки почне темніти. Вранці ліхтарі згаснуть автоматично по датчиках освітленості. Повертаєтеся додому на машині? Система по датчиках руху визначить, коли Ви під’їхали, і включить необхідне освітлення.

2.       Зручне управління світлом в кімнатах.

Тепер Вам не потрібно постійно клацати вимикачами в різних кімнатах – система управління електрикою в «розумному будинку» ввімкне світло самостійно по датчику руху або відкриття дверей. Лампи будуть автоматично гаснути в кімнатах, з яких Ви виходите, і запалюватися в приміщеннях, куди прийшли, якщо в них недостатньо світла з вулиці

3.       Автоматичне вимкнення всіх ламп за сценарієм «я пішов».

Прокладання електропроводки в «розумному будинку» дозволяє економити електроенергію легко і зручно. Коли Вас не буде вдома, система сама вимкне світло і електроприлади, знизить рівень обігріву до встановленого мінімуму.

Основні можливості, які забезпечує електропроводка в будинку

Стабілізація напруги. Стабілізатор напруги в системі електропостачання в «розумному будинку» надійно захищає електроприлади від пошкоджень через стрибки напруги в мережі живлення. Ви можете не боятися позапланових поломок дорогої техніки.

Резервне електропостачання. Якісні електромонтажні роботи в Києві та сучасне обладнання забезпечать стабільну роботу найбільш важливих систем в разі непередбаченого відключення електрики в «розумному будинку». Крім того, Вам буде негайно відправлено оповіщення про відключення електроенергії; у разі необхідності автоматично буде запущений генератор для підзарядки акумуляторів.

Система блискавкозахисту. Зовнішній блискавкозахист приймає і заземлює електричний розряд при ударі блискавки в дах будинку. Внутрішні компоненти системи автоматично обмежують імпульсні скачки напруги, які виникають при попаданні блискавки.