Управління освітленням для квартир і будинків

Проектування, підбір обладнання і монтаж систем освітлення «під ключ»

Чим зручна система управління освітленням?

Налаштування світла в будинку і на території – одна з важливих функцій системи розумний будинок. Дистанційне вимикання світла голосом, запалювання ліхтарів за розкладом стане звичайною справою після інсталяції системи.

Ваше управління світлом досі зводиться до двох сценаріїв – вкл і викл? Інтелектуальна система дозволить додати безліч варіантів, серед яких: «ввімкнути все», «вимкнути», «сон», «відпочинок» і т.п. Є й більш складні сценарії. Наприклад, сценарій «гості» передбачає максимум світла у вітальні. Приглушеним світлом відрізняються сценарії «телеперегляд» і «вечеря при свічках».

Управляти лампами-люстрами-світильниками можна за допомогою пульта, сенсорної панелі або мобільного телефону. Також ви зможете регулювати і ландшафтне освітлення, наприклад, запрограмувавши максимум світла до приходу гостей.

Більш за все має попит послуга у клієнтів компанії Villa Lux – автоматичне ввімкнення / вимикання світла, коли немає вимикачів, а працюють тільки датчики світла з необхідною затримкою за часом. Це не захаращує інтер’єр і справляє гарне враження.

Підбір обладнання, складання щита і розробку всього проекту розумного будинку краще доручити досвідченим фахівцям. Villa Lux є сертифікованою компанією і пропонує встановити системи для контролю рівня світла від провідних світових виробників: Control4, Lutron, HDL, AMX, Crestron, KNX.

Наші фахівці успішно монтували системи управління світла, як на комерційному об’єкті, так і в приватному будинку.

Контроль над світлом дозволить економити. Так, можна вимкнути забутий світильник дистанційно, причому з будь-якої точки планети. Досвід наших клієнтів доводить: автоматичне керування освітлення дозволяє значно збільшити термін служби ламп і знизити використання електроенергії до 40%. Такий ефект досягається шляхом налаштування на освітлювальних приладах оптимального режиму електроспоживання та відключення зайвого світла.

Види управління освітленням

Внутрішнє освітлення

Фасадне освітлення

Ландшафтне освітлення

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи розумне освітленя  з урахуванням знижки!

Розумне освітлення від VillaLux

Розумне освітлення – одна з найпопулярніших функцій «розумного будинку», хоча багато хто вважає цю функцію марною. «Я і так до вимикача дійду і включу світло» – кажуть нам багато клієнтів. І це абсолютно вірна позиція по відношенню до світла, але тоді виникає питання: навіщо більшість людей ставлять приліжкові вимикачі або бра? Звичайно ж, для зручності. Також і управління освітленням, разом із використанням системи «розумний будинок», варто розглядати з боку комфорту.

1.       Прив’язка вимикачів.

«Розумний дім» освітлення дозволяє не просто вмикати / вимикати світло з вимикачів, які Ви заздалегідь запланували:

·         розташували з дизайнером групи освітлення,

·         вибрали прив’язку кнопка-люстра,

·         вивели кабелі, і вирішили, що так воно і буде.

Але часом, коли переїжджаєте в готовий будинок або квартиру, розумієте, що хотілося б трохи по-іншому. Проходите через коридор в кімнату, і розумієте, що там забули про прохідний вимикач. І що робите? Звичайно, звикаєте, що ж ще? Всього передбачити неможливо, не перетягувати ж електрику.

«Розумний будинок» від нашої компанії VillaLux змінює звичний підхід до справи. Те, що Ви запланували заздалегідь, так і залишиться (якщо все влаштовує), але якщо вирішите щось змінити – це можна зробити прямо з програми телефону, в кілька натискань інтерфейсу; зміна зв’язки вимикач-люстра займає 1 хвилину.

Дистанційне управління освітленням від VillaLux: для тих, хто не готовий звикати до незручності

Дистанційне управління освітленням – це не тільки включення / вимикання світла з вимикачів або телефону, але і автоматизація по датчикам руху, тимчасовим інтервалам, датчикам освітленості вулиці і приміщення, і іншим різним параметрам. Наші мініатюрні датчики руху дуже чутливі і, по суті, є датчиками присутності; не ввімкнуть світло в кімнаті, коли Ви перевернетеся на бік, і не вимкнуть, коли будете зав’язувати шнурки. Ми вже давно пішли далі стандартів інших систем «розумного будинку». Коли Ви з сумками зайшли в квартиру, світло запалиться автоматично (по датчику присутності в передпокої), і Вам не доведеться ставити їх і в темряві шукати вимикач. Просто скиньте черевики і пройдіть в кухню – освітлення буде слідувати за Вами і зустрічати яскравими фарбами.

Управління освітленням в «розумному будинку» не дарма займає одну з лідируючих позицій – це почуття безпеки і впевненості, а хіба не цього ми чекаємо від нашого затишного житла? Освітлення не є центром дизайну, але, будучи правильно підібраним, підкреслює деталі і приховує недоліки, створює атмосферу комфорту і змушує відчувати позитивні емоції, – ось чому керування світлом не варто недооцінювати!