Укладання електричної теплої підлоги

Оптимальний підбір комплектуючих и професійний монтаж “під ключ”

Чим корисна електрична тепла підлога?

Система тепла підлога – на піку популярності. Попит на цю технологію пояснюється не тільки особливостями вітчизняного клімату (у нас в країні холодно більше півроку), але і незадовільною роботою комунальних служб: тепла від батарей недостатньо для комфортного проживання.

Перш ніж замовити установку покриття з підігрівом, ми цікавимося надійністю та довговічністю конструкцій, запропонованих на ринку.

Експерти Villa Lux рекомендують теплу підлогу від датського бренду Devi. Данці більше ніж 70 років випускають обігрівальні системи і задають тренди в цьому напрямку. Крім кабелю у Devi є ще і готові вироби – мати теплої підлоги, які можна стелити прямо під плитку. Мати, які гріють являють собою сітку з наклеєною «змійкою» що гріє жилою, діаметр якої зазвичай не більше 3 мм.

Підлоги з підігрівом встановлюють для підтримки стабільної температури в приватних будинках, квартирах, саунах, офісах і навіть садках. Після установки системи підігріву дитина не прохолоне, граючи на підлозі, а вранці не доведеться заходити в холодну ванну. Ще один аргумент: використання теплих підлог і програмованих терморегуляторів скоротить на 25-35% витрати на опалення.

При влаштуванні теплої підлоги за допомогою матів стяжку заливати необов’язково. Її роблять тільки при вирівнюванні поверхні. Мати монтуються на гіпсокартон, а деякі моделі – на дошки, після чого використовується фінішна стяжка або плитковий клей. За допомогою останнього на теплу підлогу кріпиться плитка або керамограніт.

Теплі підлоги Devi сумісні з іншими системами обігріву та без проблем монтуються під будь-яке підлогове покриття – плитку, ламінат або паркет. Більш того: нагрівальний кабель від Devi можна укладати не тільки на цементну або бетонну основу, а й на дерев’яні перекриття або стару підлогу. Важливою перевагою датських систем є економія простору: укладаються кабелі дуже тонкі і не займають багато місця.

Фахівці компанії Villa Lux мають великий досвід в укладанні електричних підлог, а також встановленні та налагодженні терморегуляторів. Підлога європейської якості швидко монтується, не сушить повітря і відрізняється відсутністю конвекційних потоків. Останнє оцінять алергіки. Devi підходить і для дитячих кімнат, оскільки в нагрівачах не використовують свинець.

Система тепла підлога підключається до датчика або вимикача світла, які інтегруються в систему розумний будинок. Датчики зчитують температуру в дану секунду і передають інформацію в контролер даних. Змінюючи повзунок на екрані телефону, настінної панелі або пульта, ви задаєте необхідний параметр температури. Режим обігріву вибираєте з урахуванням потреб і способу життя вашої родини. Наприклад, можна вмикати теплу підлога напередодні повернення додому. Після установки електропідлоги атмосфера в вашому домі потеплішає, а життя стане по-справжньому комфортним!

Види теплих підлог

Нагрівальні мати

Нагрівальний кабель

Плівкова тепла підлога

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу теплої підлоги з урахуванням знижки!

Монтаж електричної теплої підлоги

Коли температура повітря знижується, віє сильний холодний вітер або просто йде дощ, будь-хто з нас, напевно, мріє, скоріше опинитися в своїй теплій кімнаті і відчути комфорт. Звичайно ж, якщо житло є ще й «розумним будинком», який є багатофункціональним помічником в економії і надійності, то в цей будинок людині повертатися ще приємніше. Система обігрівання в розумному будинку, як, наприклад, тепла підлога електрична, влаштована таким чином, що сама система контролюється особисто в залежності від оточуючих факторів для значної економії електричної енергії. Дана система виконує функції контролю, незалежно від:

·         присутності в будинку користувача,

·         часу доби,

·         температури зовні приміщення.

Контролювання температури робить будинок більш комфортним, при всьому цьому забезпечуючи кращою економією електричної енергії. Крім цього, можна не переживати з приводу обмежень, які раніше спричинялись певними видами варіантів підлогових покриттів – сьогодні однаково швидко і ефективно встановлюється:

·         електрична тепла підлога під плитку

·         електрична тепла підлога під ламінат.

Установка електричної теплої підлоги абсолютно в будь-який час року. Управління теплою підлогою

Будь-яка обігрівальна система має в главі своєї системи один принцип самостійної конвекції теплої повітряної маси, яка натуральним шляхом прагне завжди вгору, разом з обігрівальними приладами. У ролі обігрівальних приладів, як правило, використовуються радіатори, рушникові сушителі, а також тепла підлога електрична, купити з монтажем яку завжди можна в даній категорії нашого сайту.

У схему управління теплою підлогою входять такі складові, як:

·         Тепла підлога (кабельна, матова)

·         Захисна плівка для теплої підлоги

·         Термостат управління теплою підлогою

·         Датчик температури підлоги

·         Шина управління KNX

·         Кабелі: силовий кабель, кабель управління KNX

·         Гофротруба, монтажний короб, скотч для скріплення

·         Кріпильний матеріал для теплої підлоги.

Розумний будинок має безліч режимів обігрівання, які клієнт повністю може налаштовувати самостійно, а також дозволяє здійснювати управління теплою підлогою через Інтернет. Якщо клієнт знаходиться вдома, то в будь-якій кімнаті або ж приміщенні, в залежності від його призначення, буде підтримуватися та ж сама температура, яку користувач встановив сам. Наприклад, кухня або навіть вітальня будуть обігріватися не так сильно, як дитячі кімнати.