Домашній кінотеатр "під ключ"

Проектування домашніх кінотеатрів і персональних кінозалів по Києву та Київській області

У чому переваги "розумного" домашнього кінотеатру?

«Розумний» домашній кінотеатр відрізняється від звичайного домашнього кінотеатру не тільки відсутністю мільйона пультів, а й інтеграцією з іншими системами. В один дотик ви зможете ввімкнути всю необхідну для перегляду фільму техніку – проектор, екран, акустичну систему та програвач.

Розумний будинок дозволить створити особливу атмосферу перегляду зі сценаріями контролю світла, екрану та затемнення. Після натискання на кнопку сценарію «Кіноперегляд» система автоматично вимикає світло в залі, закриває штори, переводить все мультимедійне обладнання на встановлені режими.

Об’ємний звук та об’ємна 3D-картинка розкриють максимум можливостей Smart TV, пошуку контенту в You Tube, інтерактивних комп’ютерних ігор, а також виведення Skype на екран. Після інсталяції домашній кінотеатр використовують і в якості мережевого програвача. За допомогою останнього можна переглядати фільми, фото, кліпи на будь-якому носії.

Фахівці компанії Villa Lux впевнені, що монтаж домашнього кінотеатру – складне завдання. Систему необхідно інтегрувати в розумний будинок ще на стадії прокладки комунікацій. У нашому асортименті – зразки останнього слова техніки провідних світових брендів: Elac, Integra, Elan, JBL, Nuvo, Piega, Pioneer, Procella Audio, Revel, RTI, URC, Runco, Panasonic, Samsung, Key Digital, Benq, Canon, Epson, Fujitsu, Draper, AV Screen, Elite Screens. Ми не тільки налаштуємо всі компоненти системи, а й навчимо вас вибирати оптимальні режими перегляду, запису та відтворення. Вам залишиться тільки запастися попкорном та насолоджуватися кіно!

Види домашніх кінотеатрів

Домашній кінотеатр

Персональний кінозал

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість установки домашнього кінотеатру з урахуванням знижки!

Домашній кінотеатр (Київ) від компанії VillaLux

Що стає центром будь-якого будинку і здатне зібрати всю сім’ю в одній кімнаті? Звичайно, домашній кінотеатр система для відтворення відео і звуку в найвищій якості. З ним кожен може з максимальним задоволенням подивитися гучний фільм, повболівати за улюблену команду, послухати масштабний концерт зірок естради. Цьому сприяє ефект повного занурення, який виникає завдяки продуманій схемі розташування екрану і акустичних колонок, а також можливостям самої апаратури.

Домашній кінотеатр (Київ) в «розумному будинку» – не просто комплекс екрану і динаміків, а до найдрібніших деталей продумана система, яка створює реалістичне зображення і вражаючий звук, а також комфортні умови для людей. З урахуванням особливостей кімнати плануються параметри мікроклімату, підбирається освітлення, встановлюються акустика, проектор і екран (найчастіше, прихований, який «виїжджає» в міру необхідності). Все розташовується на оптимальній відстані один від одного і від місць для глядачів. Тепер досить натиснути одну кнопку, і затишна вітальня перетворюється на справжній особистий кінотеатр.

На що здатний домашній кінотеатр під ключ

Будьте впевнені, що до Вас зачастять родичі і друзі, адже де ще можна насолодитися переглядом фільмів і матчів з таким комфортом?! Домашній кінотеатр, купити який можна в нашій компанії VillaLux, в системі «розумний будинок» управляється за допомогою мобільного пристрою, на який встановлюється спеціальний додаток. При запуску сценарію одночасно опускаються портьєри, гасне світло, включається проектор і починає програватися задане відео. Особливий ефект справляє несподівана поява екрану – в стані «спокою» він прихований і абсолютно непомітний для оточуючих.

Ось ще кілька дивовижних можливостей, через які варто купити домашній кінотеатр, інтегрований в «розумний будинок»:

·         Система здатна відтворювати файли з будь-яких носіїв і з мережі Інтернет. Не потрібно підлаштовуватися під графік телетрансляцій – можна влаштовувати кіносеанси в будь-який зручний час!

·         Кінотеатр занурює всіх глядачів у віртуальну реальність. З професійною точністю налаштована акустика і відеоапаратура «розумного будинку» гарантують вражаючу достовірність.

·         Обладнання повністю відповідає параметрам приміщення. Будьте впевнені, що інженери розраховують все з точністю до міліметра, і що технічний потенціал апаратури використовуватиметься повністю.

·         Все обладнання вміло «вплітається» в інтер’єр.

Отримайте більш детальну консультацію щодо системи домашній кінотеатр під ключ, зателефонувавши до нас вже сьогодні!