СКС - Структурована кабельна система

Проектування і монтаж СКС по Києву та Київській області “під ключ”

Для чого служить структурована кабельна система?

Невидима структурована кабельна система (СКС) забезпечує розумний будинок або розумну будівлю інтернетом та телекомунікаціями. Система складається з оптичних та мідних кабелів, з’єднувальних шнурів, крос-панелей, гнізд, кабельних роз’ємів, допоміжного обладнання та інформаційних розеток, що підтримують інформаційні інтерфейси. Всі елементи системи з’єднуються в єдиний комплекс. Без СКС неможливо обійтися при прокладці кабельного ТБ, інсталяції систем безпеки, інтернету і з’єднання всіх функцій розумного будинку в єдину злагоджену систему.

Наріжний камінь прокладки СКС – проектування. Грамотний проект забезпечить необхідну пропускну здатність, оптимальну роботу всіх фішок розумного будинку. При проектуванні враховується не тільки кількість та швидкість підключених об’єктів, а й архітектурні особливості будівлі, клімат і навіть надійність електромережі.

Ще на стадії креслення мережі плануються із запасом, щоб при необхідності збільшити їх пропускну спроможність. Також мережі повинні працювати з будь-яким обладнанням і не давати збоїв навіть при використанні декількох протоколів. Схема кабельної системи унікальна для кожного об’єкта.

Так, при монтажі СКС для розумного будинку важливо передбачити відстань між кабелями і електричними лініями мінімум в півметра, укладання кабелю в лотках, опускаючи кабелів в кабельрости.

Всі технічні рішення і монтаж СКС, які пропонує компанія Villa Lux, реалізуються на обладнанні, яке виробляють світові лідери даного сегмента ринку: Cisco, Zyxel, Linksys. Про величезний досвід роботи Villa Lux з прокладанням СКС говорить той факт, що співробітники компанії монтували кабельну систему на стадіонах та інших великих об’єктах.

Види Структурованої Кабельної Системи

Комп'ютерна мережа

Телефонна мережа

Мережа СКУД (Контроль доступу)

Охоронна мережа

Мережа відеоспостереження

Пожежна мережа

Переваги роботи з нами
Кваліфіковані фахівці

У нашій компанії працюють тільки професіонали з багаторічним досвідом та відповідними сертифікатами

Гарантія якості

Гарантія якості матеріалів, обладнання та робіт. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами та обладнанням: АВВ, Devi, Schneider Electric, Hager, Одеса кабель, Finmark та інші

Нас рекомендують задоволені замовники

Нам подобаються нестандартні ідеї та вимогливі клієнти, які встигли оцінити кращі в Україні системи домашньої автоматизації. Ми працюємо як з власниками маєтків, так і з великими корпораціями

Адекватне ціноутворення

Підберемо оптимальний варіант за матеріалами та обладнанням індивідуально під Ваш бюджет

Економія до -30%

Економія матеріалів шляхом грамотного прорахунку та проектування

Всі послуги в одній компанії

Ми надаємо весь комплекс послуг з проектування та монтажу сучасної електрики та слабкострумових систем

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу скс з урахуванням знижки!

Монтаж СКС (Київ): структурована кабельна система

Для будь-якого бізнесу, будь-якої компанії, будь-якої сфери діяльності вкрай важлива стабільна робота локально обчислювальної мережі (ЛВС), що включає в себе:

·         пасивну частину – система СКС (кабельні канали, короби, розетки, кабель, комутаційні панелі)

·         активне обладнання (комутатори, маршрутизатори, точки доступу)

·         керуючі сервери.

Структурована кабельна система (СКС) – це єдина система кабельних трас, яка може використовуватися для передачі інформації будь-якого роду. Це означає, що на кожне робоче місце може бути скомутована необхідна лінія (комп’ютерна мережа, телефон, кабельне телебачення, сигналізація, відеоспостереження і т. п.) без прокладки додаткових кабелів. Конкретні особливості кожної СКС залежать від типу і розміру підприємства, роду його діяльності.

Якісний монтаж СКС з урахуванням діючих норм і правил дозволяє експлуатувати пасивну частину локальної обчислювальної мережі до 25 років і більше без будь-яких значних змін. Потрібно розуміти, що згодом замінити ПЕОМ, активне обладнання, комутатори, сервери, не складно, а ось провести модернізацію СКС вкрай важко, дорого і нешвидко. У зв’язку з цим вкрай важливо виконати монтаж СКС на найвищому рівні і з використанням якісних матеріалів і комплектуючих.

Надійність СКС

Найбільший відсоток причин відмов в кабельній мережі, в середньому 60%, є причиною помилок при проектуванні СКС, а точніше неправильно спроектованої і змонтованої кабельної мережі, що призводить до простою системи в цілому і наносить серйозної шкоди бізнесу.

У компанії «Вілла Люкс» всі монтажні роботи, включаючи монтаж локальних мереж і установку СКС, проводяться сертифікованими фахівцями, які мають сертифікат виробника. При цьому використовується спеціальне обладнання, матеріали і технології, що забезпечують найбільш оптимальне і надійне рішення з побудови структурованої кабельної мережі для кожного об’єкта окремо, в залежності від його специфіки.

Універсальність і функціональність СКС

Від швидкості і надійності передачі інформації, яку може надати сертифікована мережа, залежить ефективність будь-якого бізнесу, будь то банк, підприємство, офіс, державна установа або магазин. Це основа будь-якої дротової мережі передачі інформації. Корпоративні високопродуктивні мережі вимагають, щоб використанню сучасних технологій передував монтаж СКС (Київ).