Клімат контроль для дому та квартири

Проектирование, подбор оборудования, монтаж систем «Климат контроля» по Киеву и Киевской области

Які завдання вирішує клімат контроль?

Інтеграція функції клімат контролю в систему домашньої автоматизації – одне з найскладніших завдань навіть для досвідченого інсталятора. Розумний будинок пов’язує опалення, кондиціонування, теплі підлоги, конвектори та вентиляцію в єдину систему. Регулювати температуру і налаштування кондиціонера-вентилятора можна як в ручному, так і в автоматичному режимі.

Замовляючи опалювальне, вентиляційне та охолоджувальне обладнання, важливо визначити, які зони і приміщення будинку будуть охоплені клімат контролем, а також передбачити можливі сценарії. Також не обійтися без перевірки сумісності обладнання

Базовий елемент системи клімат контролю – термостат, який дозволяє встановити мінімальні та максимальні показники. Температура та вологість вимірюються за допомогою датчиків. Останні підключаються до порту будь-якого контролера. Якщо система доповнена метеостанцією, то вам буде доступна інформація про поточну освітленість, швидкість вітру, опади.

Клімат контроль приміщень висуває підвищені вимоги до інженерних систем. Компанія Villa Lux працює зі світовими лідерами в галузі управління клімат контролем: CoolMaster, Control4, HDL, AMX, Crestron, KNX, Nest і здійснює повний спектр робіт за установкою кліматичних систем в приміщеннях. Ми забезпечимо продумані проектні рішення з аналізу тиску в трубах опалення та охолодження, установці сервоприводів в щити опалення, навантаження на насоси і т.д.

На виході ви отримуєте оптимальний та комфортний для вас температурний режим. Так, при відкритому вікні, автоматично відключається батарея. Якщо ж в будинку або квартирі нікого немає, то температура поступово знижується. Особливо має попит клімат-контроль в міжсезоння, коли показники температури коливаються.

Ідеальну температуру можна встановити у кожній кімнаті – в дитячій вище, а в спальні та коморі – нижче. У кухні не обійтися без посиленої вентиляції, а в гаражі та бойлерній досить 7-9 градусів.

Очевидний плюс клімат контролю – забезпечення припливу свіжого повітря та підтримання необхідного рівня вологості, що має попит в сауні, винному сховищі та бібліотеці. Попутно оптимальний температурний режим перешкоджає появі цвілі, сприяє вивітрюванню тютюнового диму та інших неприємних запахів. Більшість систем пропонує і також функції озонування та іонізації.

Установка системи температурної регуляції дозволить економити – система вимикає непотрібні опалювальні прилади у відсутності господарів або при підвищенні температури.

У клієнтів компанії Villa Lux популярні такі сценарії роботи клімат контролю:

1) комфорт – коли температура в кімнатах підлаштовується за показниками декількох датчиків. Зовнішній, внутрішній, теплої підлоги, вологості. Після збору інформації, система виставляє необхідну температуру в приміщення, комфортну для мешканця.

2) від’їзд – система сама періодично вмикається і підтримує будинок в оптимальному стані.

3) приїзд – система готує будинок до прибуття сім’ї, відновлюючи задані комфортні показники.

Якими пристроями управляє клімат контроль?

Тепловий насос

Газовий котел

Твердопаливний котел

Батареї

Фанкойли

Повітряні завіси

Система кондиціонування і вентиляції

Тепла підлога

Як ефективно заощаджувати на опаленні?
Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість установки клімат контролю з урахуванням знижки!

Клімат контроль в квартирі чи будинку від компанії VillaLux

Встановлення клімат контролю «розумного будинку» дає можливість підтримувати максимально комфортні умови у всіх приміщеннях: система контролює не тільки температуру, але і якість повітря. «Розумний будинок» забезпечує узгоджену роботу теплої підлоги, опалення, вентиляції, кондиціонерів і т. д.; для безперервного контролю за кліматом використовуються датчики температури і вологості.

Основні функції:

1.       Управління опаленням.

Ця функція дозволяє не тільки підтримувати в кімнатах комфортну температуру, але і суттєво зменшити енергоспоживання. Наприклад, їдучи у справах, просто виберіть режим опалення «економ»: в цьому випадку, в приміщеннях температура буде підтримуватися на заданому мінімальному рівні. Клімат контроль в будинку, ціна якого в нашій компанії залишається демократичною, також дозволяє прогрівати кімнати перед поверненням з роботи або з подорожі.

2.       Управління теплою підлогою.

Уявіть, що встаєте вранці, йдете у ванну або на кухню, і, замість холодного кахлю, Вас зустрічає тепла підлога! Система автоматично змінює його температуру відповідно до заданих параметрів. Використання режиму «економ» також дозволить скоротити витрати на опалення.

3.       Управління фанкойлами.

Клімат контроль для приміщення з панорамним склінням досить часто використовує саме ці системи підігріву повітря. Управління фанкойлами передбачає контроль потужності обдування і подачі теплоносія, що дозволяє забезпечувати не тільки комфортний клімат, але і максимально безшумний режим роботи даного елемента системи опалення.

4.       Управління вентиляцією.

Такий клімат контроль в квартирі передбачає безперервне регулювання рівня вуглекислого газу в приміщеннях. При необхідності система вентиляції включається автоматично; якщо її робота не потрібна, обладнання переходить в енергозберігаючий режим.

5.       Контроль вологості і очищення повітря.

Ви задаєте оптимальний рівень вологості, і система клімат контролю підтримує його автоматично. А очищувачі повітря допомагають усунути мікрочастинки пилу, шерсті домашніх тварин і т. д., знижуючи ризик можливих алергічних проявів.

6.       Комплексний клімат контроль.

«Розумний будинок» забезпечує взаємодію між різними кліматичними системами. Наприклад, для опалення кімнати можуть стандартно використовуватися радіатори, а якщо їх потужності не вистачає, підключаються тепла підлога, кондиціонер і фанкойли.