Охоронні системи - Захист і безпека 24/7

Монтаж охоронних систем в квартири, будинки і офіси по Києву та Київській області

Для чого служать охоронні системи?

Складно уявити розумний будинок без надійної системи безпеки. Автоматизована система на відстані простежить за порядком в будинку та квартирі, дасть знати, якщо з’являться непрохані гості, і зафіксує спробу проникнення у ваше житло.

Система безпеки в розумному будинку складається з наступних компонентів:

— Відеоспостереження. Встановлені відеокамери записують все, що відбувається як усередині приміщень, так і за периметром території. Відеокамера являє собою компактний сервер з адресою в інтернеті. Відеозапис можна переглянути в будь-якій точці планети через інтернет, як в онлайн-режимі, так і на запису. Клієнт сам вибирає режим запису: без перерв або фіксувати тільки рух, тим самим заощаджуючи місце на жорсткому диску. Крім того, будівлю можна розділити на кілька зон і в потенційно небезпечних місцях встановити кілька камер. Часто клієнти нас прохають встановити в дитячій якісну камеру з наближенням, щоб проконтролювати роботу няні. Компанія Villa lux пропонує системи відеоспостереження таких брендів: Lilin, Panasonic, Axis, HIKVISION, Avigilon.

— Охоронна сигналізація. Конфігурацію охоронної системи і набір її завдань визначає вибір датчиків, які відправляють сигнал про порушення на панель і на центральний комп’ютер. Наприклад, датчик об’єму спрацьовує при розбиванні скла, датчик вікна чи двері реагує на спробу відкрити. Пасивні інфрачервоні датчики реагують на випромінювання людиною тепла.

Якщо господарі відсутні, а датчики зафіксували спробу проникнення, спрацьовує сигналізація і приїжджає служба охорони. Компанія Villa Lux монтує охоронні сигналізації Satel і Crow. Конфігурацію охоронної системи і набір її завдань визначає вибір датчиків, які відправляють сигнал про порушення на панель і в центральний комп’ютер.

— Контроль доступу в приміщення дає можливість закрити певні приміщення для сторонніх. Так, в офісах використовують магнітні картки, кодові замки для входу на серверні та спецсховища. У приватних будинках контролюють доступ персоналу, щоб покоївка або гості не мали змоги зайти в кабінет без господарів. Доступ в приміщення регулюють за допомогою зчитувачів карт, електрозамків, кодових панелей та біометричних систем. Останні реагують на відбиток пальців і дозволяють забезпечити комплексний захист будинку. У компанії Villa Lux ви зможете замовити контроль доступу від провідних компаній: Atis, YLI Electronic, CISA. Все обладнання відрізняється якістю та простотою експлуатації.

Замовники можуть сформувати свій «пакет безпеки». Так, власники приватних будинків часто замовляють відеоспостереження периметра (території) і сигналізацію, а на держоб’єктах або офісах має попит контроль доступу.

Розумний будинок – комплексне управління приміщенням, тому всі системи взаємодіють між собою. При несанкціонованому русі спрацюють відразу дві системи: контроль руху та відеоспостереження. Ще один сценарій системи безпеки – імітація присутності господарів будинку, згідно з яким в приміщеннях періодично спалахує або вимикається світло, починає звучати музика і т.д. Також система дозволяє дистанційно ставити будинок на охорону і знімати її.
Якісна охоронна система для будинку значно підвищить рівень безпеки вашої родини і збереження всього, що нажито непосильною працею.

Види охоронних систем

Система охоронної сигналізації

СКУД - система контролю і управління доступом

Система відеоспостереження

Переваги роботи з нами
Кваліфіковані фахівці

У нашій компанії працюють тільки професіонали з багаторічним досвідом та відповідними сертифікатами

Гарантія якості

Гарантія якості матеріалів, обладнання та робіт. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами та обладнанням: АВВ, Devi, Schneider Electric, Hager, Одеса кабель, Finmark та інші

Нас рекомендують задоволені замовники

Нам подобаються нестандартні ідеї та вимогливі клієнти, які встигли оцінити кращі в Україні системи домашньої автоматизації. Ми працюємо як з власниками маєтків, так і з великими корпораціями

Адекватне ціноутворення

Підберемо оптимальний варіант за матеріалами та обладнанням індивідуально під Ваш бюджет

Економія до -30%

Економія матеріалів шляхом грамотного прорахунку та проектування

Всі послуги в одній компанії

Ми надаємо весь комплекс послуг з проектування та монтажу сучасної електрики та слабкострумових систем

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість установки охоронної системи з урахуванням знижки!

Охоронні системи (Київ) від компанії VillaLux

За безпеку в «розумному будинку» відповідає великий набір передових систем. Всі вони покликані забезпечити надійний захист від непередбачених ситуацій, будь то аварійне протікання води, спроба несанкціонованого доступу або загоряння через невимкнену в поспіху праску.

Сучасні охоронні системи для дому забезпечують захист квартири і будинку від проникнення, крадіжки, злому, розбійного нападу, виникнення пожежі, витоку газу і протікання води. Наші охоронні системи (Київ) управляються за допомогою смартфона через мобільний додаток. Ви можете віддалено поставити квартиру або заміський будинок на охорону, зняти об’єкт з охорони, контролювати роботу кожного датчика.

Захист від пожежі, витоку газу і води. У разі спрацювання датчика диму, охоронна система повідомить Вам і направить відповідний сигнал на пульт охорони при перших ознаках задимлення. У разі необхідності оператор направить пожежно-рятувальну бригаду. При загрозі затоплення або витоку газу Вам надійде повідомлення на смартфон. Повідомлення продублює оператор, повідомивши про спрацювання сповіщувачів.

Розумний будинок. Охоронні системи для будинку дають можливість віддалено вмикати / вимикати електроприлади, програмувати режим їх роботи в залежності від часу або спрацювання певних датчиків.

Відеоспостереження. Охоронні системи для квартир підтримують можливість підключення різноманітних камер для внутрішнього і зовнішнього спостереження. Відеокамери оснащені поліпшеним ІЧ-підсвічуванням (інфрачервоним світлодіодним підсвічуванням), що дозволяє вести запис в темряві або тумані, мають роздільну здатність до 1080p. і значний кут огляду. Компактні камери з поліпшеною оптикою оснащені картою пам’яті, вбудованим Wi-Fi, дозволяють вести двосторонній голосовий зв’язок за допомогою мобільного додатку.

При виявленні руху в кадрі, камера відправляє миттєве сповіщення з фіксацією фото або відео в режимі реального часу. Ви можете переглядати відеозапис як в онлайн-режимі, так через архів подій через мобільний додаток.

Система охоронної сигналізації

«Розумний будинок» стежить за роботою опалення, вентиляції, охорони, інтернет-зв’язку, водопостачання, кондиціонування і т. д., якщо в роботі інженерних систем трапиться збій, Ви відразу отримаєте сповіщення про це. Якщо Вас зацікавила система охоронної сигналізації, отримати більш детальну інформацію про неї і запросити актуальні ціни, зверніться за консультацією до фахівців компанії VillaLux.