Підсвічування фасадів будівель і приватних будинків

Забезпечуємо проектування, поставку, монтаж і сервіс

Для чого потрібне підсвічування фасаду?

Освітлення вигідно підкреслює гідність архітектури будинку, торгового центру, пам’ятника, басейну, університету або держустанови. Світло буквально перетворює будь-яку сіру та малопримітну будівлю, створюючи вау-ефект.

Компанія Villa Lux пропонує послуги за розробкою дизайну та монтажу фасадного освітлення. Ви можете вибрати будь-який вид підсвітлення будинків: контурний (виділяється периметр будівлі або деталі), локальний (підкреслюються окремі елементи, наприклад один поверх або вхідна група), фоновий (підсвічується задня частина будівлі), що заливає (будинок висвітлюється рівномірно), динамічний (медіафасади з екраном) або поєднати кілька варіантів. Ви даєте об’єкт, а ми – розробляємо проект візуалізації і виконуємо роботу за оптимальною кошторисою.

Наші фахівці знають, як підкреслити гідність і приховати недоліки освітлювальних конструкцій, а також допоможуть вибрати світильники з високим ступенем захисту від пилу, вологи та перепаду температур. Фасадні світильники та прожектори повинні володіти такими характеристиками: надійність, точність світлового пучка, стійкість до впливу зовнішнього середовища. Ми працюємо з відомими брендами, обладнання яких використовується при висвітленні відомих пам’яток по всьому світу.

Монтаж світильників фасадного освітлення також краще довірити досвідченим інженерам. Система розумний будинок дозволяє керувати підсвітленням віддалено (при під’їзді до будинку або для створення ефекту присутності), сценарно, коли вдома ви хоч щодня змінюєте розклад або за допомогою мобільних пристроїв.

Розумний будинок примножує можливості фасадного освітлення: від режиму підсвітлення з настанням темряви до динамічного світла, коли датчики реагують на рух. Світлове оформлення та архітектурне підсвітлення будівлі можна буде змінювати в залежності від сезону, освітленості та налаштовувати під будь-яку подію. Крім того, наші фахівці підкажуть, як регулювати яскравість підсвітлення, щоб вона не заважала нічного сну.

Грамотна організація освітлення дозволить економити на рахунках за електрику і ваш будинок точно не залишиться непоміченим!

Переваги роботи з нами
Кваліфіковані фахівці

У нашій компанії працюють тільки професіонали з багаторічним досвідом та відповідними сертифікатами

Гарантія якості

Гарантія якості матеріалів, обладнання та робіт. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами та обладнанням: АВВ, Devi, Schneider Electric, Hager, Одеса кабель, Finmark та інші

Нас рекомендують задоволені замовники

Нам подобаються нестандартні ідеї та вимогливі клієнти, які встигли оцінити кращі в Україні системи домашньої автоматизації. Ми працюємо як з власниками маєтків, так і з великими корпораціями

Адекватне ціноутворення

Підберемо оптимальний варіант за матеріалами та обладнанням індивідуально під Ваш бюджет

Економія до -30%

Економія матеріалів шляхом грамотного прорахунку та проектування

Всі послуги в одній компанії

Ми надаємо весь комплекс послуг з проектування та монтажу сучасної електрики та слабкострумових систем

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу підсвітлення фасаду з урахуванням знижки!

Освітлення фасаду будинку від VillaLux

Професійно розроблене і встановлене освітлення для вуличних об’єктів – як вечірній макіяж для красивої жінки, що робить її чарівною. При настанні темряви штучне світло на спорудах змінює саму форму, стиль і пластику простору, а тіні приховують непрезентабельні технічні елементи. Крім декоративного значення, фасадне освітлення здатне служити функціональним цілям, підвищуючи безпеку і комфорт городян.

У комплексі це працює на імідж власника, роблячи простір привабливим для людей і більш затребуваним у орендарів. У нашій країні організація освітлення фасаду будинку високого класу, поки що – завдання, впоратися з яким здатні одиниці компаній. «Вілла Люкс», безумовно, в їх числі. У світловому дизайні ми з’єднуємо науковий і творчий похід, реалізуючи «під ключ» проекти будь-якої складності і масштабу.

Підсвічування фасаду будинку

Світло породжує сприятливу психологічну атмосферу, налаштовує на творчість, та й просто допомагає не втратити шлях в темряві. Ці якості роблять доцільним формування не лише підсвічування фасаду будинку, а й для наступних типів споруд:

·         приватних заміських володінь;

·         пам’ятників, меморіалів;

·         паркових зон;

·         комерційних та адміністративних будівель (ТЦ, бізнес-центрів, офісів великих компаній);

·         мостів;

·         суспільно значущих будов (стадіонів, храмів, театрів).

У всіх випадках підрядник зобов’язаний дотримуватися базових принципів:

·         Проект детально опрацьовується. Узгоджується рівень охоплення освітлювальними приладами: від підсвічування окремих областей фасаду до організації підсвічування ландшафту. Виходячи з завдання, формується кошторис, підбирається і розподіляється по точках об’єкта обладнання.

·         Стиль не порушується. Світло не ламає задуманий при будівництві та облаштуванні будівлі образ, а підживлює, збагачує його і органічно вписує в навколишню територію.

·         Допускаються тільки безпечні конструкції і технології. Монтаж електрообладнання та кабелів проводиться відповідно до держстандартів.

·         Фасадне освітлення передбачає кілька варіантів виконання роботи. Різноманітність і ефектність інсталяцій – запорука залучення та утримання уваги аудиторії. Нерідко доступність мінімум двох режимів (повсякденного і святково-урочистого) просто необхідна.

VillaLux завжди прагне бути на передньому краю інновацій і задавати тренди. Систематично генеруються власні версії нових видів фасадного підсвічування: силуетної, фасадної графіки, колір-динаміки.