Установка систем Мультірум "під ключ"

Проектування, інсталяція і обслуговування багатокімнатних аудіосистем

Чим цікава система мультирум?

Чи можна почати дивитися кіно в одній кімнаті, а закінчити в інший? Ви не пропустите кульмінацію фільму, якщо у вас встановлена система мультирум з функцією «стежить звук». Джерело аудіо, відео-і телесигналу може бути один, а транслюватися звук і картинка будуть в різних приміщеннях. Як джерело виступає супутниковий TV-тюнер, комп’ютерний сервер з цифровими даними, IPod, DVD чейнджер і т.д. Всі гаджети підключаються до спеціального ресивера, що спрямовує сигнал в зони, в яких слід виводити музику або зображення. Іншими словами, немає потреби в усі кімнати закуповувати DVD – досить вказати, що відео виводиться на телевізори, встановлені в спальні, вітальні та дитячій.

Клієнти компанії Villa Lux часто замовляють мультизонне озвучування кімнат в домашньому кінотеатрі, санвузлах, на кухні. Так, в домашньому кінотеатрі телевізор виступає тільки у ролі монітора, а весь звук йде через колонки (підлогові, вбудовані або навісні), що значно покращує якість та комфорт перегляду ТБ. Акустика американської компанії SpeakerCraft не захаращує кімнату громіздкою апаратурою, а вбудовується в стелю, стіни, а також підлогу. Після монтажу поверхню можна навіть фарбувати.

Управляти зображенням та звуком можна за допомогою настінних панелей, переносних сенсорних дисплеїв, ПК або КПК, мобільного телефону, ІК-пульта. Крім того, аудіо-відео сервер часто використовують як сховище фотографій, колекції музики та фільмів.

Ще один плюс системи – автоматичне зниження рівня звуку, якщо дзвонить телефон або дзвінок вхідних дверей. Сигнал через колонки прозвучить у всіх динаміках або окремими зонами. Таким же чином мультирум проінформує про непогашений вогонь на плиті або про те, що сауна прогрілася.

Відмінною особливістю систем SpeakerCraft є спрямовувальний твіттер і наявність вологостійких систем, що дозволяє встановлювати колонку практично в будь-якому місці – хоч на болоті або за Полярним колом.

Компанія Villa Lux спеціалізується на автоматизації будинків і може встановити систему мультирум різного рівня складності. Фахівці компанії крім SpeakerCraft працюють також з брендами: Key Digital, Control4, HDL, AMX, Crestron, Elan, Nuvo, Niles. Ми не тільки підберемо мультирум обладнання та налаштуємо систему, але і запропонуємо оптимальне підключення кожного з пристроїв.

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи мультирум  з урахуванням знижки!