СКС - Структурована кабельна система

Проектування і монтаж СКС по Києву та Київській області “під ключ”

Для чого служить структурована кабельна система?

Невидима структурована кабельна система (СКС) забезпечує розумний будинок або розумну будівлю інтернетом та телекомунікаціями. Система складається з оптичних та мідних кабелів, з’єднувальних шнурів, крос-панелей, гнізд, кабельних роз’ємів, допоміжного обладнання та інформаційних розеток, що підтримують інформаційні інтерфейси. Всі елементи системи з’єднуються в єдиний комплекс. Без СКС неможливо обійтися при прокладці кабельного ТБ, інсталяції систем безпеки, інтернету і з’єднання всіх функцій розумного будинку в єдину злагоджену систему.

Наріжний камінь прокладки СКС – проектування. Грамотний проект забезпечить необхідну пропускну здатність, оптимальну роботу всіх фішок розумного будинку. При проектуванні враховується не тільки кількість та швидкість підключених об’єктів, а й архітектурні особливості будівлі, клімат і навіть надійність електромережі.

Ще на стадії креслення мережі плануються із запасом, щоб при необхідності збільшити їх пропускну спроможність. Також мережі повинні працювати з будь-яким обладнанням і не давати збоїв навіть при використанні декількох протоколів. Схема кабельної системи унікальна для кожного об’єкта.

Так, при монтажі СКС для розумного будинку важливо передбачити відстань між кабелями і електричними лініями мінімум в півметра, укладання кабелю в лотках, опускаючи кабелів в кабельрости.

Всі технічні рішення і монтаж СКС, які пропонує компанія Villa Lux, реалізуються на обладнанні, яке виробляють світові лідери даного сегмента ринку: Cisco, Zyxel, Linksys. Про величезний досвід роботи Villa Lux з прокладанням СКС говорить той факт, що співробітники компанії монтували кабельну систему на стадіонах та інших великих об’єктах.

Види Структурованої Кабельної Системи

Комп'ютерна мережа

Телефонна мережа

Мережа СКУД (Контроль доступу)

Охоронна мережа

Мережа відеоспостереження

Пожежна мережа

Переваги роботи з нами
Кваліфіковані фахівці

У нашій компанії працюють тільки професіонали з багаторічним досвідом та відповідними сертифікатами

Гарантія якості

Гарантія якості матеріалів, обладнання та робіт. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами та обладнанням: АВВ, Devi, Schneider Electric, Hager, Одеса кабель, Finmark та інші

Нас рекомендують задоволені замовники

Нам подобаються нестандартні ідеї та вимогливі клієнти, які встигли оцінити кращі в Україні системи домашньої автоматизації. Ми працюємо як з власниками маєтків, так і з великими корпораціями

Адекватне ціноутворення

Підберемо оптимальний варіант за матеріалами та обладнанням індивідуально під Ваш бюджет

Економія до -30%

Економія матеріалів шляхом грамотного прорахунку та проектування

Всі послуги в одній компанії

Ми надаємо весь комплекс послуг з проектування та монтажу сучасної електрики та слабкострумових систем

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу скс з урахуванням знижки!