Система антизатоплення для квартир і будинків "під ключ"

Установка системи захисту від протікання води по Києву та Київській області

Чому важливо мати систему антизатоплення?

У столиці зношені 50% труб, через що щорічно трапляється більше тисячі проривів. «Антипотоп Київ» – цей запит Google стає все популярнішим. Статистика також свідчить: затоплення посідає перше місце серед страхових випадків, а збиток від такої НС, псування меблів та електроніки оцінюється в тисячі гривень. Придбання системи захисту від протікання та потопу убезпечить вашу квартиру, будинок, готель або сауну. Наші клієнти, які раніше вже пережили потоп, прохають встановити антипотоп якомога швидше.

Система контролю води працює наступним чином: спеціальні датчики виявляють місце аварії, після чого відбувається автоматичне перекриття на аварійній ділянці. Сигнал про надзвичайну подію подається і на мобільний телефон власника.

Компанія Villa Lux пропонує системи антизатоплення Neptun, Simvolt WLS, Аквасторож. Система «Нептун» блокує воду протягом 1-2 секунд після протікання. Про НС повідомляє світлова та звукова сигналізація, а додатковий GSM-модуль відправить sms. Виробники рекомендують встановлювати Neptun всюди, а особливо в місцях використання гнучких шлангів. Система Simvolt WLS відрізняється високою адаптивністю і може бути встановлена з урахуванням індивідуальних особливостей приміщення.

Лінійка «Аквасторож» схожа на «Лего» – контролер збирається за принципом конструктора, в який вставляються додаткові блоки розширень. Також є можливість зі звичайної системи зробити бездротову і передбачена можливість відключати нагрів або насос при вимкненні води.

Вибір – за вами, а фахівці Villa Lux змонтують систему, позбавивши від переживань за невимкнений кран або протікаючу пральну машину.

Переваги роботи з нами
Кваліфіковані фахівці

У нашій компанії працюють тільки професіонали з багаторічним досвідом та відповідними сертифікатами

Гарантія якості

Гарантія якості матеріалів, обладнання та робіт. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами та обладнанням: АВВ, Devi, Schneider Electric, Hager, Одеса кабель, Finmark та інші

Нас рекомендують задоволені замовники

Нам подобаються нестандартні ідеї та вимогливі клієнти, які встигли оцінити кращі в Україні системи домашньої автоматизації. Ми працюємо як з власниками маєтків, так і з великими корпораціями

Адекватне ціноутворення

Підберемо оптимальний варіант за матеріалами та обладнанням індивідуально під Ваш бюджет

Економія до -30%

Економія матеріалів шляхом грамотного прорахунку та проектування

Всі послуги в одній компанії

Ми надаємо весь комплекс послуг з проектування та монтажу сучасної електрики та слабкострумових систем

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи антипотоп з урахуванням знижки!