Управління освітленням для квартир і будинків

Проектування, підбір обладнання і монтаж систем освітлення «під ключ»

Чим зручна система управління освітленням?

Налаштування світла в будинку і на території – одна з важливих функцій системи розумний будинок. Дистанційне вимикання світла голосом, запалювання ліхтарів за розкладом стане звичайною справою після інсталяції системи.

Ваше управління світлом досі зводиться до двох сценаріїв – вкл і викл? Інтелектуальна система дозволить додати безліч варіантів, серед яких: «ввімкнути все», «вимкнути», «сон», «відпочинок» і т.п. Є й більш складні сценарії. Наприклад, сценарій «гості» передбачає максимум світла у вітальні. Приглушеним світлом відрізняються сценарії «телеперегляд» і «вечеря при свічках».

Управляти лампами-люстрами-світильниками можна за допомогою пульта, сенсорної панелі або мобільного телефону. Також ви зможете регулювати і ландшафтне освітлення, наприклад, запрограмувавши максимум світла до приходу гостей.

Більш за все має попит послуга у клієнтів компанії Villa Lux – автоматичне ввімкнення / вимикання світла, коли немає вимикачів, а працюють тільки датчики світла з необхідною затримкою за часом. Це не захаращує інтер’єр і справляє гарне враження.

Підбір обладнання, складання щита і розробку всього проекту розумного будинку краще доручити досвідченим фахівцям. Villa Lux є сертифікованою компанією і пропонує встановити системи для контролю рівня світла від провідних світових виробників: Control4, Lutron, HDL, AMX, Crestron, KNX.

Наші фахівці успішно монтували системи управління світла, як на комерційному об’єкті, так і в приватному будинку.

Контроль над світлом дозволить економити. Так, можна вимкнути забутий світильник дистанційно, причому з будь-якої точки планети. Досвід наших клієнтів доводить: автоматичне керування освітлення дозволяє значно збільшити термін служби ламп і знизити використання електроенергії до 40%. Такий ефект досягається шляхом налаштування на освітлювальних приладах оптимального режиму електроспоживання та відключення зайвого світла.

Види управління освітленням

Внутрішнє освітлення

Фасадне освітлення

Ландшафтне освітлення

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи розумне освітленя  з урахуванням знижки!