Домашній кінотеатр "під ключ"

Проектування домашніх кінотеатрів і персональних кінозалів по Києву та Київській області

У чому переваги "розумного" домашнього кінотеатру?

«Розумний» домашній кінотеатр відрізняється від звичайного домашнього кінотеатру не тільки відсутністю мільйона пультів, а й інтеграцією з іншими системами. В один дотик ви зможете ввімкнути всю необхідну для перегляду фільму техніку – проектор, екран, акустичну систему та програвач.

Розумний будинок дозволить створити особливу атмосферу перегляду зі сценаріями контролю світла, екрану та затемнення. Після натискання на кнопку сценарію «Кіноперегляд» система автоматично вимикає світло в залі, закриває штори, переводить все мультимедійне обладнання на встановлені режими.

Об’ємний звук та об’ємна 3D-картинка розкриють максимум можливостей Smart TV, пошуку контенту в You Tube, інтерактивних комп’ютерних ігор, а також виведення Skype на екран. Після інсталяції домашній кінотеатр використовують і в якості мережевого програвача. За допомогою останнього можна переглядати фільми, фото, кліпи на будь-якому носії.

Фахівці компанії Villa Lux впевнені, що монтаж домашнього кінотеатру – складне завдання. Систему необхідно інтегрувати в розумний будинок ще на стадії прокладки комунікацій. У нашому асортименті – зразки останнього слова техніки провідних світових брендів: Elac, Integra, Elan, JBL, Nuvo, Piega, Pioneer, Procella Audio, Revel, RTI, URC, Runco, Panasonic, Samsung, Key Digital, Benq, Canon, Epson, Fujitsu, Draper, AV Screen, Elite Screens. Ми не тільки налаштуємо всі компоненти системи, а й навчимо вас вибирати оптимальні режими перегляду, запису та відтворення. Вам залишиться тільки запастися попкорном та насолоджуватися кіно!

Види домашніх кінотеатрів

Домашній кінотеатр

Персональний кінозал

Переваги роботи з нами
Кваліфіковані фахівці

У нашій компанії працюють тільки професіонали з багаторічним досвідом та відповідними сертифікатами

Гарантія якості

Гарантія якості матеріалів, обладнання та робіт. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами та обладнанням: АВВ, Devi, Schneider Electric, Hager, Одеса кабель, Finmark та інші

Нас рекомендують задоволені замовники

Нам подобаються нестандартні ідеї та вимогливі клієнти, які встигли оцінити кращі в Україні системи домашньої автоматизації. Ми працюємо як з власниками маєтків, так і з великими корпораціями

Адекватне ціноутворення

Підберемо оптимальний варіант за матеріалами та обладнанням індивідуально під Ваш бюджет

Економія до -30%

Економія матеріалів шляхом грамотного прорахунку та проектування

Всі послуги в одній компанії

Ми надаємо весь комплекс послуг з проектування та монтажу сучасної електрики та слабкострумових систем

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість установки домашнього кінотеатру з урахуванням знижки!