Монтаж Дизельних генераторів "під ключ"

Установка і пуско-налагоджувальні роботи дизельних генераторів по Києву та Київській області

Чим корисний дизельний генератор?

Генератори – незамінна річ. У цьому на власному досвіді переконалися українці під час віялових відключень напруги. Саме час купити дизельний генератор: вони не допустять збоїв системи «розумний будинок» в умовах перебоїв з електроенергією. У свою чергу, розумний будинок також керує генератором: у разі надзвичайної ситуації генератор вмикається автоматично. А при необхідності система дасть команду на дозаправлення агрегату паливом та маслом. Іншими словами, за допомогою дизельного генератора можна ввімкнути чайник, а можна і забезпечити резервним світлом стадіон.

Оптимальне навантаження генераторної установки – до 75% заявленої потужності. При виборі міні-електростанції клієнти цікавляться потужністю генераторів. Однофазні агрегатори застосовуються на дачах, віллах. Трифазні призначені для трифазних приладів, використовуваних в будівництві та промисловості.

Також Villa Lux працює з іспанським виробником Atlas Copco. Цей бренд пропонує широкий вибір пересувних, промислових та мобільних дизельних генераторів. Найбільш популярні моделі цього бренду – від 14 до 70 квт.
Китайські виробники поки відстають за надійністю та якістю комплектуючих від лідерів ринку. Є питання і до їх аварійного спрацьовування (можуть або спрацьовувати без потреби або в потрібний момент не вмикатися), та й показники напруги віддалені від стабільних.
Істотно впливають на потужність установки і кліматичні чинники. Чим вище встановлена генераторна установка над рівнем моря, і чим вище навколишня температура, тим нижче віддається потужність. Відповідно, при виборі генератора слід врахувати витрату палива та можливість роботи в морози.

Фахівці компанії Villa Lux не перший рік монтують дизельні генератори, в тому числі і FG Wilson (Великобританія). Тисячі встановлених міні-електростанцій FG Wilson підтверджують високу якість обладнання та його ергономічність. У лінійці Wilson представлені установки від 7 до 2500 кВА. Відповідно, ви можете підібрати оптимальну потужність під свої потреби і купити дизельний генератор для дачі, маєтку, або офісу.
Wilson випускає генератори двох видів: дизель-генератори FG постійної дії, що використовуються на будівельних майданчиках, на відкритих торгових площах і т.д. Аварійні генератори призначені для автономного електропостачання.

Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу дизельного генератора  з урахуванням знижки!