Установка систем антиобмерзання в Києві та Київській області

Проектування, підбір матеріалів, монтаж і обслуговування систем антиобмерзання «під ключ»

Для чого необхідна система антиобмерзання?

Останнім часом взимку встановлюється все більше температурних рекордів – впевнений плюс змінюється мінусом, а підталий сніг за ніч перетворюється в брилу льоду. Сезонне явище не тільки ускладнює експлуатацію вілли, торгового центру або багатоповерхового будинку, а й може бути небезпечним через падіння криги та бурульок, а також від розриву водостоків та псування фасадів. Щоб запобігти цьому процесу, на даху монтується спеціальна кабельна система обігріву та антиобмерзання. Система продовжує термін служби покрівлі, дозволяє економити на очищенні льоду і дорогого ремонту будівлі.

Компанія Villa Lux пропонує також широкий асортимент готових рішень для обігріву покрівлі, труб та відкритих майданчиків. Установка такої системи дозволить відмовитися від розчищення снігу та збивання бурульок взимку.

Для захисту даху в найуразливіші місця (водостоки, жолоби) укладають кабелі, що зігрівають. Датчики вологості та температури передають інформацію про погодні умови на терморегулятор, який керує системою. Залежно від завдання, вимог замовника та особливостей будівлі, вибирається регулятор з віддаленим датчиком температури або міні-метеостанція з датчиком вологості та температури.

Для підігріву даху та стоків використовуються два види кабелів – резистивний (простіша конструкція, але тепловіддача на різних ділянках покрівлі – однакова) та саморегулюючий кабель (тепловіддача окремо взятої ділянки матриці змінюється зі зміною зовнішніх умов, тобто чим нижче температура на поверхні ділянки, де розташований кабель, тим більше тепла він виділяє). Досвід показує, що більш раціонально використовувати обидва види кабелів на різних ділянках покрівлі.

Villa Lux працює з антиобмерзаючими системами DEVI (Данія). Ціна на електрообігрівів даху формується з урахуванням таких параметрів: розмір площі обігріву, тип кабелю або комбінації кабелів, система управління, кріплення, а також вартістю монтажу.

Крім зливостоків «підігріти» можна будь-яку поверхню, в тому числі і виїзд з гаража або тротуарної доріжки. Це рішення дозволить тротуарам завжди залишатися сухими.

Види систем антиобмерзання покрівлі

Водяні системи обігріву покрівлі

Система обігріву заснована на використанні труб, по яких подається гаряча вода.

Кабельні системи обігріву покрівлі

Найбільш поширений спосіб обігріву даху. В якості обігріваючих елементів використовують електричний гріючий кабель.

Інфрачервоні системи обігріву покрівлі

Для обігріву покрівлі використовуються інфрачервоні гріючі плівки, які кріпляться з нижньої частини даху.

Переваги роботи з нами
Кваліфіковані фахівці

У нашій компанії працюють тільки професіонали з багаторічним досвідом та відповідними сертифікатами

Гарантія якості

Гарантія якості матеріалів, обладнання та робіт. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами та обладнанням: АВВ, Devi, Schneider Electric, Hager, Одеса кабель, Finmark та інші

Нас рекомендують задоволені замовники

Нам подобаються нестандартні ідеї та вимогливі клієнти, які встигли оцінити кращі в Україні системи домашньої автоматизації. Ми працюємо як з власниками маєтків, так і з великими корпораціями

Адекватне ціноутворення

Підберемо оптимальний варіант за матеріалами та обладнанням індивідуально під Ваш бюджет

Економія до -30%

Економія матеріалів шляхом грамотного прорахунку та проектування

Всі послуги в одній компанії

Ми надаємо весь комплекс послуг з проектування та монтажу сучасної електрики та слабкострумових систем

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи антиобмерзання з урахуванням знижки!