Автоматичні Штори з дистанційним управлінням

Монтаж електрокарнізов по Києву та Київській області

У чому особливість автоматичних штор?

Управління шторами – одна з систем розумного будинку. За заданим сценарієм фіранки або жалюзі автоматично з’їдуться ввечері і розійдуться вранці, підлаштовуючись під будильник або час сходу сонця.

У кожній кімнаті штори відкриваються за своїм унікальним сценарієм – програмне забезпечення має безліч варіантів роботи, вмикати і стандартні «ніч» та «ранок».

Наприклад, жителям хмарочосів в центрі цікавий сценарій «вогні великого міста». Штори панорамних вікон піднімаються ввечері, відкриваючи вид на тисячі вогнів вечірнього Києва, Львова, Одеси чи Дніпропетровська.

Електрокарнізи зазвичай зв’язуються з системою освітлення – так при нестачі денного світла і похмурій погоді вмикається світло. Функція «управління шторами», як і регулювання освітлення, може захистити будинок від злодіїв – ви можете дистанційно ввімкнути світло, створивши повну ілюзію присутності.

Компанія Villa Lux пропонує автоматичні карнизи та маркізи для штор, жалюзі, тюлі, black-out тільки від провідних світових виробників: Control4, Lutron, AMX, Crestron, KNX, Qmotion.

Усі системи управління шторами легко інтегруються з системами розумного будинку і використовуються як індивідуально, так і сценарно, в комплексі зі світлом, кліматом та музикою.

Зупинимося на особливостях кожної із систем.

Lutron – найпрестижніша та тихохідна система управління приводами штор. Ставлячи конкретний параметр, ви можете його запам’ятати як сценарій. Наприклад, при перегляді кіно – опустити штори тільки на 20%.

Системи Control4 пропонують різноманітність карнизів та приводів для будь-яких рішень і в будь-яких модифікаціях. Електричні штори Control4 сумісні з іншим радіоустаткуванням, а продукцію Qmotion відрізняє простота використання, мала товщина конструкцій, модульність. Устаткування AMX передбачає максимальний «термін придатності» програмних продуктів.

Космічні технології представляє Crestron. На сенсорних панелях відображається рівень затемнення для кожного вікна у вигляді графічних піктограм. Нарешті, багатофункціональні електричні штори KNX дозволяють гнучко перепрограмувати систему за бажанням користувача.

Види автоматичних систем

Жалюзі

Римські штори

Рулонні штори

Маркізи

Ролети

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість установки автоматичних штор з урахуванням знижки!