Електромонтажні роботи в Києві та Київській області

Виконання електромонтажних робіт в будь-яких приміщеннях, з гарантією 3 роки і дотриманням всіх норм і правил ДСТУ

Особливості проведення якісної електропроводки

Електропроводку в квартирі доречно порівняти з фундаментом – всі комунікації і системи підв’язані під розведення електрики. На електромережі лягає навантаження за вмиканням та вимиканням світла, управлінням живленням окремих груп розеток, автоматичним затемненням стекол шторами, відеоспостереження і тд.

Компанія Villa Lux пропонує проектування та монтаж універсального кабельного скелета, заточеного під «розумний дім». Як в хорошому фантастичному фільмі ми передбачимо прийдешні зміни, що дозволять обійтися без заміни електропроводки. З нашими рішеннями будинок або квартира можуть розумнішати поступово.

При розведенні «внутрішності» ми врахуємо всі особливості вашого об’єкта. Так, щоб захистити проводку в дерев’яному будинку від загоряння, кабелі прокладають в оболонці, яка вимикає горіння: сталеві труби, металорукав. Електропроводка в дерев’яних будинках виконується кабелями з мідними жилами і з подвійною ізоляцією, що не підтримує горіння та не розповсюджує дим.

Клієнти часто цікавляться: чи можна встановити систему розумний будинок на стару проводку? Ми модернізували такі квартири, але відразу попереджаємо: функціонал буде далекий від досконалості або доведеться встановлювати бездротові комунікації. Також не можна буде розділити групи в електрощитах, наприклад – на освітлення та розетки.

Щоб захиститися від перебоїв електромережі, можлива установка додаткового введення від генераторної установки підстрахує. У разі знеструмлення він живитиме виділені групи розеток та освітлення. Не забувайте: неправильно спроектована електропроводка може призвести до пожеж або до ураження електричним струмом, тому довірте цю справу фахівцям!

Види монтажу електропроводки

Приховане прокладення електропроводки

Відкрите прокладення електропроводки

Відкрите дизайнерське прокладення електропроводки

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
25%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж кабелю, підрозетників і теплої підлоги
55%
Установка і підключення електричного щита
70%
Установка розеток, вимикачів, світильників і інших елементів
85%
Діагностика електропроводки і пусконалагоджувальні роботи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість установки електропроводки  з урахуванням знижки!