розумний дім

«Розумний будинок»: з чого все починається

Сьогодні кожен власник нерухомості, щоб опинитися в світі абсолютного спокою, затишку і комфорту може розумний дім купити. Гармонійна і злагоджена робота різноманітних девайсів, механізмів і систем вимагає суворого контролю, а також постійної уваги. Установка системи «розумний будинок» дозволить забути господареві будинку про будь-які побутові проблеми назавжди.

Прогресивна система – професійний підхід

Система домашньої автоматизації або «розумний будинок» являє собою комплекс пристроїв, які без участі людини виконують рутинні завдання. В окремо взятому особистому господарстві розумний будинок – це автоматичні двері і розумні лампочки, системи мікроклімату і багато іншого. У сучасному будинку включений ще мультирум – система управління телевізором, акустичними системами, проектором.

Функціональність системи «розумний будинок» спрямована на вирішення завдань будь-якого рівня складності, в число яких входить:

  • об’єднання комунікацій в єдину систему;
  • виключення поломок систем;
  • автоматизація побутових процесів;
  • економія часу;
  • просте управління технікою;
  • контроль за функціонуванням.

Масове знайомство простих споживачів з концепцією «розумний будинок» відбулося в 1999 році. Революційний прорив в сегменті домашньої автоматизації стався з появою смартфонів. Апаратні засоби комп’ютерів і додатків призвели до розробки нових технологій і подальшого впровадження домашньої автоматизації. Принцип роботи розумного будинку заснований на виконанні простих команд, що надходять на контролер від датчиків або від людини. Спілкування відбувається за допомогою голосових наказів, смартфона або пульта управління.

Стандартна система розумного будинку, що прийшла з заходу, включає різні датчики проти витоку води і газу, несанкціонованих візитів, відключення світла та інше, з розвитком можливостей список додаткового обладнання розширився, – в нього сьогодні входять розумні розетки, підлоги з підігрівом, налаштування  параметрів клімату і багато іншого.

Для розробки індивідуального проекту здійснює підбір функцій з урахуванням особистих переваг власника будинку. Після узгодження всіх деталей і затвердження плану заходів із замовником проводиться установка обладнання, налагодження функцій, настройка технологічних схем. Підвищена увага приділяється питанням монтажу сигналізації та систем безпеки.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *