У скільки в середньому обійдеться встановлення «розумного будинку»?

Багато хто хоче створити у себе систему «розумний будинок», але думають, що вона занадто дорого коштує. Ми допоможемо порахувати, у скільки обійдеться установка системи розумного будинку, а також виділимо найбільш популярні її варіанти і допоможемо порахувати їх вартість.

Орієнтовна ціна

Вартість залежить від багатьох факторів, до яких можна віднести:

  • Наявність різноманітних опцій і функцій, які роблять систему складнішою і, відповідно, дорожчою.
  • Скільки квадратних метрів в будинку.
  • Яке планування.
  • Яка компанія буде виконувати роботи.
  • Яке саме обладнання вибрали.

Найбільш важливими параметрами є функціональність системи і площа приміщень. Чим менше площа, тим менше потрібно датчиків, відповідно, і ціна буде нижчою. Охоронна система для будинку пропонується в досить різних варіантах: можете скористатися захистом від непрошених гостей, проігнорувати пожежну систему, якщо вважаєте її неактуальною, а можете замовити повний комплекс, який буде коштувати більше, зате зможе захистити Ваше майно від будь-якої несподіваної проблеми.

Компанії пропонують готові набори, опціональність яких можна вибрати. На готові комплекси існує досить широкий діапазон цін – від 2000 До 250 000 гривень.

У найпростішому наборі 3-5 датчиків, у великому може бути більше 10, в залежності від того, чого хочете домогтися від системи. Якщо набір невеликий, можна встановити його і самостійно, це допоможе заощадити гроші. Однак більш складний комплект краще довірити встановлювати професіоналам, так як саме від якості установки залежить те, наскільки правильно буде працювати вся система. Невелика економія на монтажі може привести в майбутньому до проблем, виправляти які буде коштувати набагато більше.

Для квартири або офісу може стати актуальною установка домофона. Сучасний домофон не тільки дозволяє відкривати під’їзні двері, але і показує, що робиться на вулиці, тобто Ви зможете побачити того, хто підійшов до дверей. Але це ще не все: ведеться запис, тому якщо хтось приходив у Вашу відсутність, Ви завжди можете подивитися, хто це був.

Набирає попит система, що дозволяє захистити квартиру від затоплення. При виявленні протікання вона перекриє воду, і навіть якщо Вас немає вдома, Ви не завдасте шкоди собі або своїм сусідам. Ремонт після потопу робити буде набагато дорожче, ніж встановити автоматику.

Цікавим доповненням є автоматичні ролети на вікна. Використовуючи їх, Ви зможете прокидатися не від противного звуку будильника, а від того, що кімната наповнилася світлом, це більш природний спосіб пробудження, який допоможе розслабитися. Крім цього, штори можна запрограмувати підніматися і опускатися в заданий час. Це допоможе створити ефект присутності будинку господарів, захистити меблі від ультрафіолету, приміщення від спеки влітку, а також якщо захочете поспати вдень, то створите для себе комфортні умови.

Розумний будинок завжди можна зорієнтувати на власні потреби, а ціна буде залежати від того, що захочете в нього включити.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *