умный дом

Скільки часу займуть роботи по установці?

Установка систем розумний будинок, таких як клімат контроль в квартирі, мультирум система або бажання купити домашній кінотеатр з використанням останніх технічних новинок – це те, що пропонує компанія Villa Lux кожному клієнту. Саме з їх допомогою ми робимо Ваше життя максимально комфортним. Ми готові встановити у Вашому будинку прогресивні системи, що створюють теплий, безпечний, світлий і енергоефективний простір, в який хочеться повертатися. При цьому весь «розумний будинок» управляється всього одним пультом або додатком на Вашому телефоні. Цей інтелектуальний комплекс об’єднує всі найважливіші технічні системи житла. Автоматизація більшості процесів забезпечить Ваш комфорт і позбавить від багатьох рутинних справ. Ми працюємо не тільки в столиці та області, а й в інших містах України.

Монтаж систем розумний будинок

Протяжка кабельних трас і їх укладання в спеціальні канали. Установка керуючого обладнання.

  1. Прозвонка для перевірки цілісності і працездатності кабелів. Встановити систему розумного будинку без цього етапу неможливо. Коли фахівці переконалися, що все функціонує правильно, вони надійно ховають комунікації. Так кабелі не будуть псувати Ваш інтер’єр.
  2. Пусконаладка всього обладнання розумного будинку. Фахівці підключать всі пристрої до контролерів і розташують їх на своїх місцях.
  3. Установка програмного забезпечення, програмування, створення сценаріїв і т. д. на цьому етапі наші фахівці також допомагають Вам освоїтися з управлінням і розповідають про можливості системи.
  4. Тестування різних функцій розумного будинку. Ми обов’язково перевіряємо правильність роботи нашого обладнання перед здачею його в експлуатацію.

Переваги роботи з нашою компанією

Висока швидкість робіт. Ми чудово розуміємо, що Ви хочете якомога швидше почати користуватися розумним будинком. При цьому якість послуги залишається одним з найбільш важливих факторів. Наші фахівці мають великий досвід монтажу систем і, незалежно від складності проекту, завжди виконують його якісно і здають в строк.

Кваліфікована сервісна підтримка. Після установки систем розумний будинок наша компанія пропонує регулярне обслуговування обладнання. Таким чином ми підтримуємо пристрої в ідеальному робочому стані і забезпечуємо їх довговічність. Крім того, Ви можете за вигідною ціною замовити річне обслуговування з технічною та консультаційною підтримкою.

Індивідуальний підхід. Ідеальний будинок для кожного свій. Розкажіть нам про те, яким він повинен бути, і ми створимо проект відповідно до всіх своїх вимог.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *