Автономне

Проведення води з колодязя: монтаж автономного водопостачання спеціалістами компанії «Villa Lux»

Автономне водопостачання з колодязя необхідно там, де немає центрального водопроводу і можливості підключитися до нього. Власники таких будинків самі вирішують проблему водопостачання, для якої можуть використовуватися різні технології. Наприклад, можна використовувати резервуар і заводити воду в міру необхідності, викопати свердловину або колодязь.

Що входить в систему станції водопостачання для будинку?

Облаштування станції водопостачання для будинку – це не просто глибока свердловина з водою, це складна система, яка включає багато частин, без яких буде неможливо комфортно користуватися водопроводом. До основних складових автономного водопостачання відноситься:

  • Джерело води, наприклад, свердловина або колодязь.
  • Спеціальне обладнання для підйому і переміщення води (насоси та автоматика).
  • Накопичувальні ємкості, але їх застосування необов’язкове.
  • Гідропневматичні баки. Вони дозволяють зробити тиск постійним, позбутися від клацань автоматики.
  • Подаюча магістраль.
  • Мережа водопроводу всередині будівлі і під землею, запірна арматура, інші регулюючі механізми.

Монтаж автономного водопостачання в квартирі може бути виконаний приблизно тим же способом. Однак не кожен власник квартири має можливість користуватися свердловиною, хоча в багатьох старих будинках досі немає центрального водопостачання, і під ними існують артезіанські свердловини або у дворі є загальний колодязь, від якого можна протягнути індивідуальний автономний водопровід. Якщо такої можливості немає, застосовуються накопичувальні ємкості. Вони актуальні також і в тих випадках, коли воду відключають, має місце слабкий тиск або вода подається по годинах.

Наші послуги

Якщо Вам потрібна автономна система водопостачання будинку (проведення води з колодязя або свердловини), звертайтеся до нас. Наші фахівці уважно вивчать Вашу ситуацію, будову і прилеглу територію, запропонують спосіб вирішення проблеми, який дасть найкращий результат і буде максимально фінансово вигідний для клієнта. Іноді є можливість використовувати кілька технологій, тоді у клієнта з’являється можливість вибрати найбільш прийнятну для нього. Звертаючись до нас, Ви отримуєте наступні переваги:

  • Якісне автономне водопостачання, ціна якого Вас влаштує.
  • Знижки для всіх клієнтів.
  • Виконання послуг під ключ.
  • Створення індивідуального плану саме для Вашого випадку.

Звертайтесь, Вам нададуть безкоштовну консультацію нашi досвідчені фахівці та якісно виконають покладені на них обов’язки.