Управління освітленням для квартир і будинків в Вінниці

Проектування, підбір обладнання і монтаж систем освітлення «під ключ»

Управління освітленням Вінниця

Управління освітленням у Вінниці на найбільш вигідних умовах може організувати наша компанія. Ми запропонуємо безліч варіантів, тому Ви зможете вибрати той, який підходить Вам найбільше. В наявності є як недорогі комплекти, так і преміум з максимально широким набором функцій.

Функції розумного світла

Системи управління освітленням у Вінниці можна зустріти повсюдно. Їх встановлюють у приватні будинки, офіси, квартири, громадські заклади та державні установи. Вони можуть мати різноманітний набір функцій, який може бути корисним у різних ситуаціях. Наприклад, до найбільш поширених відносяться такі можливості системи:

  • За допомогою алгоритмів можна задати певну програму дій для системи, наприклад, включення або виключення освітлення в певний час. Система може створити імітацію того, що Ви знаходитесь вдома. Вона може періодично включати і вимикати люстру в кімнаті, якщо це приватний будинок; зазвичай, задають програму на включення світла у дворі, коли стемніє, і його відключення вранці.
  • Імітація світанку і заходу сонця – відмінна ідея для тих, хто не хоче прокидатися від будильника і реагує на те, що в кімнаті стало світло. Таке пробудження буде більш приємним і дозволить не відчувати стрес від шуму.
  • Економія електроенергії. Система відстежує, в якому приміщенні знаходяться люди, в інших вимикає світло.

Зручною функцією є і дистанційне керування освітленням, яке здійснюється через будь-який мобільний пристрій, здатний зв’язатися з розумним будинком через Інтернет. Неважливо, на якій відстані Ви знаходитесь, Ви завжди зможете віддати освітленню команду дистанційно, а перебуваючи вдома, Вам не потрібні пульти, адже досить натиснути одну команду в телефоні. Більш просунуті комплекти дозволяють віддавати освітленню голосові команди; можна навчити систему реагувати не тільки на певні слова, а й на хлопки.

Де замовити

Купити систему управління освітленням будинку у Вінниці за найбільш вигідною ціною Ви можете в нашій компанії. Ми пропонуємо не тільки комплекти з різними опціями і датчиками, але і їх установку і настройку. Наші фахівці встановлять обладнання, зададуть йому ті алгоритми роботи, які Ви побажаєте. У нас знайдеться велика кількість рішень, завдяки чому Ви зможете вибрати найбільш оптимальне для себе. Телефонуйте, задавайте будь-які питання – ми із задоволенням відповімо на них і допоможемо вибрати ідеально відповідний Вашим вимогам комплект!

Види управління освітленням

Внутрішнє освітлення

Фасадне освітлення

Ландшафтне освітлення

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи розумне освітленя  з урахуванням знижки!

Розумне освітлення від VillaLux

Розумне освітлення – одна з найпопулярніших функцій «розумного будинку», хоча багато хто вважає цю функцію марною. «Я і так до вимикача дійду і включу світло» – кажуть нам багато клієнтів. І це абсолютно вірна позиція по відношенню до світла, але тоді виникає питання: навіщо більшість людей ставлять приліжкові вимикачі або бра? Звичайно ж, для зручності. Також і управління освітленням, разом із використанням системи «розумний будинок», варто розглядати з боку комфорту.

1.       Прив’язка вимикачів.

«Розумний дім» освітлення дозволяє не просто вмикати / вимикати світло з вимикачів, які Ви заздалегідь запланували:

·         розташували з дизайнером групи освітлення,

·         вибрали прив’язку кнопка-люстра,

·         вивели кабелі, і вирішили, що так воно і буде.

Але часом, коли переїжджаєте в готовий будинок або квартиру, розумієте, що хотілося б трохи по-іншому. Проходите через коридор в кімнату, і розумієте, що там забули про прохідний вимикач. І що робите? Звичайно, звикаєте, що ж ще? Всього передбачити неможливо, не перетягувати ж електрику.

«Розумний будинок» від нашої компанії VillaLux змінює звичний підхід до справи. Те, що Ви запланували заздалегідь, так і залишиться (якщо все влаштовує), але якщо вирішите щось змінити – це можна зробити прямо з програми телефону, в кілька натискань інтерфейсу; зміна зв’язки вимикач-люстра займає 1 хвилину.

Дистанційне управління освітленням від VillaLux: для тих, хто не готовий звикати до незручності

Дистанційне управління освітленням – це не тільки включення / вимикання світла з вимикачів або телефону, але і автоматизація по датчикам руху, тимчасовим інтервалам, датчикам освітленості вулиці і приміщення, і іншим різним параметрам. Наші мініатюрні датчики руху дуже чутливі і, по суті, є датчиками присутності; не ввімкнуть світло в кімнаті, коли Ви перевернетеся на бік, і не вимкнуть, коли будете зав’язувати шнурки. Ми вже давно пішли далі стандартів інших систем «розумного будинку». Коли Ви з сумками зайшли в квартиру, світло запалиться автоматично (по датчику присутності в передпокої), і Вам не доведеться ставити їх і в темряві шукати вимикач. Просто скиньте черевики і пройдіть в кухню – освітлення буде слідувати за Вами і зустрічати яскравими фарбами.

Управління освітленням в «розумному будинку» не дарма займає одну з лідируючих позицій – це почуття безпеки і впевненості, а хіба не цього ми чекаємо від нашого затишного житла? Освітлення не є центром дизайну, але, будучи правильно підібраним, підкреслює деталі і приховує недоліки, створює атмосферу комфорту і змушує відчувати позитивні емоції, – ось чому керування світлом не варто недооцінювати!