Підсвічування фасадів будівель і приватних будинків в Львові

Забезпечуємо проектування, поставку, монтаж і сервіс

Фасадне освітлення (Львів і область) користується великою популярністю серед клієнтів, які бажають підкреслити свій смак і незвичайну архітектуру будівлі. Воно може виконувати виключно декоративні функції або використовуватися для усунення затемнених ділянок в місцях, де важлива видимість. Крім того, системи розрізняються за типом роботи: вони бувають динамічними і статичними, загальними і локальними. Замовити освітлення фасадів у Львові можна в нашій компанії, яка володіє величезним досвідом роботи з таким обладнанням. Ми не тільки реалізуємо техніку, але і можемо встановити її.

Переваги

Якщо хочеться зробити приватний дім по-справжньому красивим, привнести нотку казковості в його оформлення, відмінним рішенням стане фасадне освітлення, купити у Львові яке можна у нас. «Плюси» установки такого обладнання:

  • Можливість виділити будівлю з числа схожих. Це особливо актуально, якщо дім побудований за типовим проектом, і хочеться, щоб він відрізнявся від десятка таких же, розташованих по сусідству.
  • Можливість зробити акцент на незвичайних елементах архітектури, будь то багатоскатна покрівля, барельєфи на стінах або розкішний ганок у вікторіанському стилі.
  • Правильно встановлене фасадне освітлення котеджів у Львові користується успіхом і з тієї причини, що грамотно змонтоване обладнання дозволяє приховати недоліки за рахунок гри світла і тіні.
  • Створення святкової атмосфери. Включати підсвічування щотижня необов’язково – можна використовувати його як прикраса будинку в новорічну ніч, на Різдво або особисте свято на зразок дня народження.

Вартість установки такого обладнання залежить від його кількості, технічних характеристик, а також складності самого проекту. Уточнити ціну Ви можете заздалегідь, а з приблизними сумами можна ознайомитися, вивчивши прайс-лист: він доступний в режимі онлайн на сайті.

Що ми пропонуємо?

Фасадне освітлення приватного будинку у Львові – це оптимальне рішення зробити будівлю максимально красивою і затишною, продемонструвати її переваги і замаскувати недоліки. У нас Ви можете купити необхідне обладнання, а наші менеджери допоможуть підібрати його, розрахують вартість з урахуванням доставки і монтажу, після чого приймуть заявку. На всі пристрої поширюється офіційна гарантія, а наші невисокі розцінки роблять співпрацю з нами ще зручніше і доступніше.

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу підсвітлення фасаду з урахуванням знижки!