Підсвічування фасадів будівель і приватних будинків в Харкові

Забезпечуємо проектування, поставку, монтаж і сервіс

Фасадне освітлення в Харкові користується незмінною популярністю серед власників дач і заміських будинків. Воно дозволяє підкреслити достоїнства будівлі, замаскувати недоліки, створити акцент на будь-якій частині або, навпаки, сформувати більш цілісний образ. У таких системах можуть використовуватися прожектори, декоративні ліхтарі, точкові світильники та інші прилади, комбінація яких створює неповторну світлову атмосферу. Якщо хочете, щоб Ваш дім прикрашало незвичайне фасадне освітлення, купити в Харкові все необхідне можна у нас: ми пропонуємо широкий асортимент пристроїв, а також послуги установки.

Види освітлення

Такі системи відрізняються за кількома критеріями:

  • Призначення. За цим параметром виділяють декоративне і функціональне освітлення фасадів – в Харкові можна замовити будь-який різновид. Перший варіант підходить тим, хто хоче просто прикрасити будівлю, другий – популярний серед людей, які бажають створити максимальну видимість в нічний час, убезпечивши себе від падіння в темряві.
  • Тип. Існує заливає, локальне, динамічне і контурне освітлення, вибирати конкретний варіант слід з урахуванням особливостей архітектури і побажань клієнта. Наприклад, якщо планується зробити акцент на будь-якій частині будинку, виділити оригінальний барельєф або вхідну групу, краще вибрати локальний різновид. Контурна схема підійде для підкреслення всієї будівлі, динамічна створить цікавий ефект рухомих переливаються вогнів, а контурна посилить монументальність великої будови.

У нас можна замовити оригінальне інтер’єрне освітлення фасадів; Харків – місто, в межах якого діє доставка обладнання. На всі пристрої діє фірмова гарантія, при необхідності ми можемо надати клієнту документи, що підтверджують відповідність техніки вимогам ГОСТ.

Наші послуги

Якщо Вас цікавить, як зробити освітлення фасаду приватного будинку (Харків), зверніться до нас! Ми не тільки запропонуємо оптимальний комплект обладнання, що поєднує прийнятну вартість і якість, але і виконаємо монтаж. Наші співробітники встановлять світлотехнічні прилади, перевірять їх працездатність, розкажуть, як з ними поводитися. Ми пропонуємо низькі ціни, оформляємо гарантію на результат монтажу, виконуємо роботу без затримок. Телефонуйте, якщо у Вас залишилися питання або хочете замовити установку!

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу підсвітлення фасаду з урахуванням знижки!