Управління освітленням для квартир і будинків в Дніпрі

Проектування, підбір обладнання і монтаж систем освітлення «під ключ»

Управління освітленням Дніпро

Управління освітленням в Дніпрі – популярна система, яку замовляють в нашій компанії. Ми можемо автоматизувати роботу освітлення, задати потрібні настройки і функції не тільки освітлювальних приладів, що знаходяться в приміщенні, але і вуличного освітлення.

Навіщо це потрібно?

Системи управління освітленням в Дніпрі, пропоновані нашою компанією, служать не тільки для того, щоб підвищити комфортність Вашого будинку, але і можуть стати частиною системи безпеки. Основні завдання:

  • Комфорт. Ця функція є основною, після того як буде встановлено розумне світло, Вам не доведеться користуватися вимикачами, шукати їх в темряві або вставати, щоб вимкнути світло перед сном – досить буде віддати команду голосом. Також можливе дистанційне керування освітленням за допомогою будь-якого мобільного пристрою з відповідною програмою. Світло може включатися і затухати плавно – ця опція допомагає берегти очі.
  • Економія електрики. Грамотне вмикання і вимикання світильників допоможе заощадити. Наприклад, якщо в кімнаті нікого немає, світло буде відключатися саме.
  • Управління освітленням будинку в Дніпрі може стати в нагоді не тільки для перерахованого вище, але і для створення відчуття, що вдома хтось є. Це важливий елемент безпеки. Якщо злочинець при спостереженні за будинком буде бачити, що в кімнатах включається і вимикається світло, він вирішить, що хтось є в кімнатах, і не ризикне забратися, щоб вкрасти Ваше майно.

Особливості системи

Система управління освітленням, купити в Дніпрі яку можна в нашій компанії, має ряд особливостей, завдяки яким вона користується популярністю:

  • Можна вибрати тільки потрібні функції, що допоможе не переплачувати за зайве обладнання, яким все одно не доведеться скористатися.
  • Чітка налагоджена робота після того, як будуть виконані всі налаштування.
  • Надійні чутливі датчики, що вловлюють найменші зовнішні сигнали.
  • Можливість зробити розумними самі світильники або розетки, в які вони включаються.
  • Ніяких зайвих проводів в приміщенні, що не тільки естетично приємно, але і забезпечує безпеку, адже через недбало приховані кабелі легко спіткнутися.
  • Швидкий монтаж, який можна виконати на будь-якому етапі ремонту в приміщенні.
  • Висока якість всіх елементів, підтверджене сертифікатами і гарантією.

Телефонуйте і замовляйте послугу на вигідних умовах вже сьогодні!

Види управління освітленням

Внутрішнє освітлення

Фасадне освітлення

Ландшафтне освітлення

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи розумне освітленя  з урахуванням знижки!

Розумне освітлення від VillaLux

Розумне освітлення – одна з найпопулярніших функцій «розумного будинку», хоча багато хто вважає цю функцію марною. «Я і так до вимикача дійду і включу світло» – кажуть нам багато клієнтів. І це абсолютно вірна позиція по відношенню до світла, але тоді виникає питання: навіщо більшість людей ставлять приліжкові вимикачі або бра? Звичайно ж, для зручності. Також і управління освітленням, разом із використанням системи «розумний будинок», варто розглядати з боку комфорту.

1.       Прив’язка вимикачів.

«Розумний дім» освітлення дозволяє не просто вмикати / вимикати світло з вимикачів, які Ви заздалегідь запланували:

·         розташували з дизайнером групи освітлення,

·         вибрали прив’язку кнопка-люстра,

·         вивели кабелі, і вирішили, що так воно і буде.

Але часом, коли переїжджаєте в готовий будинок або квартиру, розумієте, що хотілося б трохи по-іншому. Проходите через коридор в кімнату, і розумієте, що там забули про прохідний вимикач. І що робите? Звичайно, звикаєте, що ж ще? Всього передбачити неможливо, не перетягувати ж електрику.

«Розумний будинок» від нашої компанії VillaLux змінює звичний підхід до справи. Те, що Ви запланували заздалегідь, так і залишиться (якщо все влаштовує), але якщо вирішите щось змінити – це можна зробити прямо з програми телефону, в кілька натискань інтерфейсу; зміна зв’язки вимикач-люстра займає 1 хвилину.

Дистанційне управління освітленням від VillaLux: для тих, хто не готовий звикати до незручності

Дистанційне управління освітленням – це не тільки включення / вимикання світла з вимикачів або телефону, але і автоматизація по датчикам руху, тимчасовим інтервалам, датчикам освітленості вулиці і приміщення, і іншим різним параметрам. Наші мініатюрні датчики руху дуже чутливі і, по суті, є датчиками присутності; не ввімкнуть світло в кімнаті, коли Ви перевернетеся на бік, і не вимкнуть, коли будете зав’язувати шнурки. Ми вже давно пішли далі стандартів інших систем «розумного будинку». Коли Ви з сумками зайшли в квартиру, світло запалиться автоматично (по датчику присутності в передпокої), і Вам не доведеться ставити їх і в темряві шукати вимикач. Просто скиньте черевики і пройдіть в кухню – освітлення буде слідувати за Вами і зустрічати яскравими фарбами.

Управління освітленням в «розумному будинку» не дарма займає одну з лідируючих позицій – це почуття безпеки і впевненості, а хіба не цього ми чекаємо від нашого затишного житла? Освітлення не є центром дизайну, але, будучи правильно підібраним, підкреслює деталі і приховує недоліки, створює атмосферу комфорту і змушує відчувати позитивні емоції, – ось чому керування світлом не варто недооцінювати!