Укладання електричної теплої підлоги в Києві

Оптимальний підбір комплектуючих и професійний монтаж “під ключ”

Тепла підлога в Києві: установка фахівцями нашої компанії Villa Lux

Якщо розглядаєте можливість купити теплу підлогу в Києві в рамках майбутнього проекту з ремонту власного житла, ми розуміємо, що у Вас можуть виникнути питання і побоювання з приводу того, чи є це правильним і максимально відповідним рішенням для конкретно Вашої ситуації.

Є кілька різних варіантів і рішень – наприклад, чи потрібна Вам тепла підлога в Києві тільки в одній кімнаті або по всьому будинку; це дійсно залежить від того, який у Вас будинок/квартира і скільки готові витратити. На цій сторінці нашого сайту пропонується купити електричну теплу підлогу в Києві, з установкою фахівцями компанії Villa Lux, і, щоб розвіяти останні сумніви щодо даного виду опалення, які могли у Вас залишитися, пропонуємо ознайомитися з основними його перевагами, а також порівнянням з головним його конкурентом – радіаторами.

Чому варто теплу підлогу купити в Києві саме у нас?

 1. Комфортне тепло. Електрична тепла підлога, купити Київ яку з установкою рекомендує саме у нас, рівномірно розподіляє тепло по всій кімнаті, випромінюючи його від підлоги вгору, усуваючи «холодні плями».
 2. Енергоефективність. Електрична тепла підлога більш енергоефективна, ніж конвективні методи опалення.
 3. Теплі підлоги. Відчуйте додатковий комфорт і переваги електричної теплої підлоги з підігрівом під ногами, коли захочете – можливо, насамперед вранці або відразу після ванни або душу.
 4. Швидкий час нагрівання. На відміну від водяної теплої підлоги і конвективного опалення, Вам не потрібно, щоб електрична тепла підлога в Києві, установка якої вже не перший рік проводиться фахівцями нашої компанії по всій Україні, надовго залишалась ввімкненою, щоб вона зігрівала Вас.
 5. Нульове технічне обслуговування. При правильній установці електрична тепла підлога не вимагає технічного обслуговування.
 6. Свобода дизайну інтер’єру. Оскільки джерело тепла знаходиться під підлогою, немає необхідності в непривабливих радіаторах, які раніше займали важливий простір на стінах; особливо важливо в ванних кімнатах, де простір найчастіше цінується дорого.

Тепла підлога під ключ: ціна в Києві, відмінності від конвективного опалення

Електрична система підігріву підлоги забезпечує енергоефективну систему опалення на вимогу, а також гнучкість дизайну інтер’єру.

Радіатор:

 • Неефективний конвекційний нагрів
 • Традиційні радіатори нерівномірно розподіляють тепло по всій кімнаті, що призводить до протягів, «гарячих голів» і «холодних ніг».
 • Опалення таким способом, зазвичай, означає, що термостат повинен бути встановлений на більш високу температуру для досягнення бажаного рівня комфорту, що збільшує втрати тепла і рахунки за електроенергію.

Електричні теплі підлоги:

 • Підвищена ефективність і комфорт
 • Підлоги з підігрівом забезпечують комфортну, рівномірну температуру у всій кімнаті.

Ви також можете звільнити цінний простір на стінах, створивши більше свободи дизайну для своїх інтер’єрів.                    

Види теплих підлог

Нагрівальні мати

Нагрівальний кабель

Плівкова тепла підлога

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу теплої підлоги з урахуванням знижки!

Монтаж електричної теплої підлоги

Коли температура повітря знижується, віє сильний холодний вітер або просто йде дощ, будь-хто з нас, напевно, мріє, скоріше опинитися в своїй теплій кімнаті і відчути комфорт. Звичайно ж, якщо житло є ще й «розумним будинком», який є багатофункціональним помічником в економії і надійності, то в цей будинок людині повертатися ще приємніше. Система обігрівання в розумному будинку, як, наприклад, тепла підлога електрична, влаштована таким чином, що сама система контролюється особисто в залежності від оточуючих факторів для значної економії електричної енергії. Дана система виконує функції контролю, незалежно від:

·         присутності в будинку користувача,

·         часу доби,

·         температури зовні приміщення.

Контролювання температури робить будинок більш комфортним, при всьому цьому забезпечуючи кращою економією електричної енергії. Крім цього, можна не переживати з приводу обмежень, які раніше спричинялись певними видами варіантів підлогових покриттів – сьогодні однаково швидко і ефективно встановлюється:

·         електрична тепла підлога під плитку

·         електрична тепла підлога під ламінат.

Установка електричної теплої підлоги абсолютно в будь-який час року. Управління теплою підлогою

Будь-яка обігрівальна система має в главі своєї системи один принцип самостійної конвекції теплої повітряної маси, яка натуральним шляхом прагне завжди вгору, разом з обігрівальними приладами. У ролі обігрівальних приладів, як правило, використовуються радіатори, рушникові сушителі, а також тепла підлога електрична, купити з монтажем яку завжди можна в даній категорії нашого сайту.

У схему управління теплою підлогою входять такі складові, як:

·         Тепла підлога (кабельна, матова)

·         Захисна плівка для теплої підлоги

·         Термостат управління теплою підлогою

·         Датчик температури підлоги

·         Шина управління KNX

·         Кабелі: силовий кабель, кабель управління KNX

·         Гофротруба, монтажний короб, скотч для скріплення

·         Кріпильний матеріал для теплої підлоги.

Розумний будинок має безліч режимів обігрівання, які клієнт повністю може налаштовувати самостійно, а також дозволяє здійснювати управління теплою підлогою через Інтернет. Якщо клієнт знаходиться вдома, то в будь-якій кімнаті або ж приміщенні, в залежності від його призначення, буде підтримуватися та ж сама температура, яку користувач встановив сам. Наприклад, кухня або навіть вітальня будуть обігріватися не так сильно, як дитячі кімнати.