Укладання електричної теплої підлоги в Дніпрі

Оптимальний підбір комплектуючих и професійний монтаж “під ключ”

Купити теплу підлогу в Дніпрі з установкою в компанії Villa Lux

Тепла підлога в м. Дніпро – сучасне та ефективне рішення по опаленню і контролю температури, що забезпечує наступні очевидні переваги від установки:

 1. Здорове тепло, що дозволяє відчувати себе добре завдяки низькотемпературному променистому теплу без електромагнітних полів, з мінімальним перенесенням пилу і постійною вологістю.
 2. Гнучкість і індивідуальність. Теплу підлогу купити в м. Дніпро для контролю температури, в якості додаткової системи опалення або в якості повного опалення; нагрівальні мати індивідуально адаптовані до Ваших потреб.
 3. Тривалий термін служби. Нагрівальні кабелі нагрівальних килимків не схильні до зносу і, отже, особливо довговічні і повністю не вимагають технічного обслуговування.
 4. Опалення майбутнього. У поєднанні з фотоелектричними системами та екологічними тарифами, на електричну теплу підлогу ціна в м. Дніпро – одна з найдоступніших, що перетворює її в опалення майбутнього з найменшими інвестиційними витратами.
 5. Комфорт. Швидке нагрівання одним натисканням кнопки або повністю автоматичне за допомогою інтелектуального термостата з щотижневою програмою.
 6. Ефективність. Тепло створюється там, де воно необхідне, – не в останню чергу через просту і точну керованість. 100% без втрат.
 7. Економія витрат. Тепла підлога (монтаж), ціна якого в нашій компанії все ще залишається більш, ніж демократичною. Низькі інвестиційні та експлуатаційні витрати, економія експлуатаційних витрат завдяки більш низьким вимогам до опалення і точному індивідуальному управлінню приміщенням; немає необхідності у власній котельні, що знижує витрати на будівництво.
 8. Проста конструкція. Швидка установка і низька висота установки. Може нагріватися всього через кілька днів після установки.
 9. Висока ефективність – низькі витрати. Електрична тепла підлога в м. Дніпро володіє практично неперевершеним рівнем ефективності, тому що електрика перетворюється безпосередньо в тепло. Інше середовище, таке як вода, не потрібно попередньо нагрівати і транспортувати з котельні по довгих трубах, що дозволяє уникнути втрат енергії. Електрична тепла підлога під плитку, ціна в р. Дніпро якої в нашій компанії Вас неодмінно порадує, вражає своїм коротким часом відгуку – насолоджуйтеся теплом всього через 20-50 хвилин.

Крім того, променисте тепло теплої підлоги сприймається як особливо комфортне, завдяки чому температура повітря в приміщенні може бути знижена до 3°C при тому ж рівні благополуччя – і кожен градус °C менше економить близько 6% енергії і, отже, грошей.

Тепла підлога під ключ в Дніпрі: для будь-якого виду підлогових покриттів

Електрична тепла підлога, в основному, підходить для будь-якого підлогового покриття – єдиним вирішальним фактором для ідеального теплового результату є вибір правильного нагрівального елементу для обраного покриття і бажаного застосування. Наш досвідчений сервісний персонал, звичайно ж, буде радий проконсультувати Вас в цьому питанні.

Відповідними підлоговими покриттями є:

 • Плитка, камінь і мармур
 • Стяжка
 • Тепла підлога під ламінат в м. Дніпро
 • Паркет і дерев’яні підлоги
 • Килим
 • Вініл
 • Пробка

І найголовніше, електрична тепла підлога підходить не тільки для нових будівель, але і ідеально підходить при ремонті. Тим більше, що жоден килимок не має товщини більше 3,3 см!

Види теплих підлог

Нагрівальні мати

Нагрівальний кабель

Плівкова тепла підлога

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу теплої підлоги з урахуванням знижки!

Монтаж електричної теплої підлоги

Коли температура повітря знижується, віє сильний холодний вітер або просто йде дощ, будь-хто з нас, напевно, мріє, скоріше опинитися в своїй теплій кімнаті і відчути комфорт. Звичайно ж, якщо житло є ще й «розумним будинком», який є багатофункціональним помічником в економії і надійності, то в цей будинок людині повертатися ще приємніше. Система обігрівання в розумному будинку, як, наприклад, тепла підлога електрична, влаштована таким чином, що сама система контролюється особисто в залежності від оточуючих факторів для значної економії електричної енергії. Дана система виконує функції контролю, незалежно від:

·         присутності в будинку користувача,

·         часу доби,

·         температури зовні приміщення.

Контролювання температури робить будинок більш комфортним, при всьому цьому забезпечуючи кращою економією електричної енергії. Крім цього, можна не переживати з приводу обмежень, які раніше спричинялись певними видами варіантів підлогових покриттів – сьогодні однаково швидко і ефективно встановлюється:

·         електрична тепла підлога під плитку

·         електрична тепла підлога під ламінат.

Установка електричної теплої підлоги абсолютно в будь-який час року. Управління теплою підлогою

Будь-яка обігрівальна система має в главі своєї системи один принцип самостійної конвекції теплої повітряної маси, яка натуральним шляхом прагне завжди вгору, разом з обігрівальними приладами. У ролі обігрівальних приладів, як правило, використовуються радіатори, рушникові сушителі, а також тепла підлога електрична, купити з монтажем яку завжди можна в даній категорії нашого сайту.

У схему управління теплою підлогою входять такі складові, як:

·         Тепла підлога (кабельна, матова)

·         Захисна плівка для теплої підлоги

·         Термостат управління теплою підлогою

·         Датчик температури підлоги

·         Шина управління KNX

·         Кабелі: силовий кабель, кабель управління KNX

·         Гофротруба, монтажний короб, скотч для скріплення

·         Кріпильний матеріал для теплої підлоги.

Розумний будинок має безліч режимів обігрівання, які клієнт повністю може налаштовувати самостійно, а також дозволяє здійснювати управління теплою підлогою через Інтернет. Якщо клієнт знаходиться вдома, то в будь-якій кімнаті або ж приміщенні, в залежності від його призначення, буде підтримуватися та ж сама температура, яку користувач встановив сам. Наприклад, кухня або навіть вітальня будуть обігріватися не так сильно, як дитячі кімнати.