Установка систем Мультірум "під ключ" в Харкові

Проектування, інсталяція і обслуговування багатокімнатних аудіосистем

Монтаж мультирум в квартирі в Харкові фахівцями компанії Villa Lux

За короткий проміжок часу монтаж мультирум в квартирі в Харкові перетворився з дорогої фантазії в доступну реальність практично для всіх: більше не потрібно прокладати дроти або встановлювати складні системи управління, щоб мати можливість транслювати свої улюблені мелодії по всьому будинку, керуючи одним натисканням кнопки або навіть просто звуком свого голосу. Крім того, у Вашому розпорядженні буде більше бездротових динаміків, ніж будь-коли, від фахівців на кшталт Bluesound і Sonos, до брендів Hi-Fi, таких як Arcam, Bang & Olufsen і Audio Pro, і технологічних гігантів, таких як Amazon, Apple і Google.

Що таке мультирум система в Харкові?

20 років тому домашня мультирум система в м. Харків означала б безліч проводів (хоча, без сумніву, добре захованих) і пристойну суму готівки. Висококласні індивідуальні установники все ще можуть запропонувати першокласну систему без стресу, але більш просте бездротове рішення тепер доступне всім нам.

Незалежно від того, чи цікавить Вас підключення мультирум в м. Харків «з нуля» або оновити існуючу систему Hi-Fi, наявність декількох кімнат означає додавання до Вашого будинку одного або декількох (насправді більше одного…) бездротових динаміків або бездротових пристроїв. Потім вони взаємодіють один з одним і можуть управлятися за допомогою програми на смартфоні, планшеті або комп’ютері. А тепер навіть за допомогою голосу. Потім можете створювати різні музичні кімнати і або відтворювати один і той же трек в унісон, або відтворювати різну музику в різних кімнатах.

Ви можете транслювати музику з таких сервісів, як Apple Music, Spotify і Tidal (за умови, що маєте підписки на кожен з них), відтворювати свою власну музику з підключеного до мережі пристрою зберігання даних (NAS) або комп’ютера, або передавати музику прямо з телефону.

Такі бренди, як Sonos, Pure і Yamaha, були одними з перших на ринку мультирум в м. Харків, але з тих пір до них приєдналися системи таких всюдисущих брендів, як Bose, Denon, LG, Panasonic, Samsung і Sony, а зовсім недавно з’явилися технологічні лідери Amazon, Apple і Google.

Чому установка мультирум в м. Харків повинна бути замовлена саме у нас?

Якщо Вас зацікавила установка мультирум в м. Харків, рекомендуємо звернутися до фахівців саме нашої компанії Villa Lux. І на це є цілий ряд причин, оскільки ми:

  • маємо багаторічний досвід роботи в сфері технологій «розумний дім»;
  • володіємо командою експертів, швидко і якісно виконуючих установку;
  • пропонуємо доступні ціни, повністю відповідають якості.

Останні сумніви щодо того, що розумний будинок мультирум в м. Харків потрібно замовляти саме у нас? Тоді телефонуйте за вказаним на сайті номером або оформляйте заявку онлайн прямо зараз!

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи мультирум  з урахуванням знижки!

Мультирум система від компанії VillaLux

Відразу потрібно сказати, що система мультирум – достатньо затратне оснащення будинку, адже складається з якісних підсилювачів і акустичних колонок, причому замовити і встановити її можна й окремо від «розумного будинку».

У затишному будинку приємно і весело жити, якщо грає улюблена музика. Система мультирум дає можливість слухати улюблені мелодії кожному члену сім’ї на його смак. Причому одночасно у Вас в кімнаті гратиме джаз, на кухні – радіо, а в дитячій лунатиме казка або курси іноземної мови.

Колонки ховаються в стелю (якщо є бажання їх приховати), або ж можна підключити поличну акустику під інтер’єр.

Які бувають системи мультирум?

1. Централізований. Підсилювач знаходиться в «серверній» і від нього розходяться пара дорогих акустичних проводів в кожну музичну зону – кожну кімнату з колонками. Гідність таких систем – це зручність обслуговування і забезпечення якісного посилення сигналу, – звичайно, якщо використовуються дорогі підсилювачі. Але для фонового звуку підключення мультирум такої якості є надлишковим.

Недоліків багато:

·         необхідність використання дуже дорогих проводів, адже до колонок може бути 30-40м, і вести треба до кожної з них. Для передачі якісного сигналу без шумів перетин кабелю має бути досить великим. І вартість проводів може перевищувати ціну обладнання, яка і так далеко не дешева;

·         надійність теж страждає, адже якщо вийде з ладу центральний блок, весь будинок замовкне, а ремонт обійдеться недешево;

·         низька масштабованість: зазвичай, кількість підтримуваних зон збільшується відразу вдвічі 4-8-16-32. Тобто, якщо потрібна установка мультирум на шість зон, потрібно буде заплатити за 8-зонний підсилювач.

2. Розподілений. У музичній зоні поруч з колонками встановлюють медіаточку – підсилювач, який отримує цифровий сигнал. Загальні «мінуси» в тому, що виробники системи «розумного будинку» і системи домашній мультирум для будинку майже завжди різні. А це означає, що безліч можливостей системи мультирум залишаються недоступними з «розумним будинком»,  якщо за їх проектування та монтаж беруться не професіонали.

Мультирум під ключ в «розумному будинку» – це не просто приємний акустичний фон, – через нього система спілкується з Вами:

·         голосом попереджає про відкриті вікна і двері,

·         повідомляє про протікання води і витік газу,

·         розповідає про погоду, допомагає вчити іноземну мову,

·         додайте свій календар і вранці будинок нагадає Вам про майбутні справи, наприклад, про день народження друга,

·         покличте дітей до вечері, якщо вони загралися в дитячій,

·         продзвенить дзвінок домофона, повідомивши про прихід гостей,

·         відлякає злодіїв імітацією гавкоту собаки або присутності господарів.