Домашній кінотеатр "під ключ" в Дніпрі

Проектування домашніх кінотеатрів і персональних кінозалів по Києву та Київській області

Установка домашнього кінотеатру в Дніпрі фахівцями компанії Villa Lux?

Безсумнівно, більшість сучасних людей знайомі з терміном розумний домашній кінотеатр в м. Дніпро. Жоден будинок не повинен бути без кінотеатру, вони скажуть Вам… як і жоден домашній кінотеатр не повинен бути якимось іншим, крім як «розумного».

Але що ж це таке і чому варто купити домашній кінотеатр в м. Дніпро? Який комплект Вам потрібен? Чи слід купувати окремо або все разом? І чи варто взагалі турбуватися про те, щоб інвестувати в «розумний» домашній кінотеатр в першу чергу?

Що ж… спочатку відповімо на останнє запитання.

Так, домашні кінотеатри, купити в Дніпрі з установкою які рекомендується саме в нашій компанії Villa Lux. Тільки уявіть собі міць аудіовізуального досвіду гігантського розміру і високої чіткості у власному будинку. Захоплюючі кольори і чіткість великого екрану. Тепер, щоб відповісти на перше питання наостанок… розумний домашній кінотеатр забезпечує найбільш пам’ятні та найкращі ночі, які коли-небудь були у Вас і Вашої родини. Фільми, ігри , спорт, – Ви вибираєте самі, що дивитися!

Як працює домашній кінотеатр під ключ в Дніпрі?

Якщо говорити простими словами, то домашній кінотеатр являє собою повнорозмірний проекційний екран з проектором Hi-Def або збільшений телевізор 4K з DVD-або Blu-ray-плеєром; додайте посилення, акустичні системи, сабвуфери, звукові панелі, звук Dolby. Зробіть все це бездротовим і керованим з власного смартфона.

Такі варіанти, за якими завжди має сенс звернутися до досвідчених фахівців у своїй справі, якими є співробітники нашої компанії Villa Lux, здатні не тільки швидко і якісно змонтувати домашній кінотеатр під ключ в Дніпрі, а й експертно проконсультувати з будь-якого виниклого у Вас питання, порадити найбільш оптимальний для Вашого випадку варіант. Подивіться і підберіть варіанти для себе.

Крім надання Вам варіантів того, як найкращим чином відповідати системі Вашої мрії, спілкування з нашим експертом проллє світло на деякі невідомі – доповнення, які можуть забезпечити ще більш захоплюючий досвід роботи з AV.

Домашній кінотеатр в Дніпрі: наскільки хороший звук?

Одним словом – приголомшливий. Особливо приголомшливим він відчувається в порівнянні з Вашим старим телевізором, який, швидше за все, не зможе забезпечити нічого подібного якості звуку, яку Ви хочете.

Ось чому, як мінімум, слід подумати про підключення звукової панелі: проста компактна звукова панель може значно поліпшити якість прослуховування телевізора. Залежно від наявного бюджету, форми і розміру кімнати, система об’ємного звучання може вивести її на новий рівень, забезпечивши захоплюючий досвід в кіно.

Знову ж таки, коли справа доходить до правильної специфікації підсилювача, приймача або комплекту динаміків, завжди ідеально мати можливість протестувати відповідний комплект – зважити варіанти і обговорити специфіку Вашого кінотеатру. Так що звертайтеся – завжди будемо раді допомогти!

Види домашніх кінотеатрів

Домашній кінотеатр

Персональний кінозал

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість установки домашнього кінотеатру з урахуванням знижки!

Домашній кінотеатр (Київ) від компанії VillaLux

Що стає центром будь-якого будинку і здатне зібрати всю сім’ю в одній кімнаті? Звичайно, домашній кінотеатр система для відтворення відео і звуку в найвищій якості. З ним кожен може з максимальним задоволенням подивитися гучний фільм, повболівати за улюблену команду, послухати масштабний концерт зірок естради. Цьому сприяє ефект повного занурення, який виникає завдяки продуманій схемі розташування екрану і акустичних колонок, а також можливостям самої апаратури.

Домашній кінотеатр (Київ) в «розумному будинку» – не просто комплекс екрану і динаміків, а до найдрібніших деталей продумана система, яка створює реалістичне зображення і вражаючий звук, а також комфортні умови для людей. З урахуванням особливостей кімнати плануються параметри мікроклімату, підбирається освітлення, встановлюються акустика, проектор і екран (найчастіше, прихований, який «виїжджає» в міру необхідності). Все розташовується на оптимальній відстані один від одного і від місць для глядачів. Тепер досить натиснути одну кнопку, і затишна вітальня перетворюється на справжній особистий кінотеатр.

На що здатний домашній кінотеатр під ключ

Будьте впевнені, що до Вас зачастять родичі і друзі, адже де ще можна насолодитися переглядом фільмів і матчів з таким комфортом?! Домашній кінотеатр, купити який можна в нашій компанії VillaLux, в системі «розумний будинок» управляється за допомогою мобільного пристрою, на який встановлюється спеціальний додаток. При запуску сценарію одночасно опускаються портьєри, гасне світло, включається проектор і починає програватися задане відео. Особливий ефект справляє несподівана поява екрану – в стані «спокою» він прихований і абсолютно непомітний для оточуючих.

Ось ще кілька дивовижних можливостей, через які варто купити домашній кінотеатр, інтегрований в «розумний будинок»:

·         Система здатна відтворювати файли з будь-яких носіїв і з мережі Інтернет. Не потрібно підлаштовуватися під графік телетрансляцій – можна влаштовувати кіносеанси в будь-який зручний час!

·         Кінотеатр занурює всіх глядачів у віртуальну реальність. З професійною точністю налаштована акустика і відеоапаратура «розумного будинку» гарантують вражаючу достовірність.

·         Обладнання повністю відповідає параметрам приміщення. Будьте впевнені, що інженери розраховують все з точністю до міліметра, і що технічний потенціал апаратури використовуватиметься повністю.

·         Все обладнання вміло «вплітається» в інтер’єр.

Отримайте більш детальну консультацію щодо системи домашній кінотеатр під ключ, зателефонувавши до нас вже сьогодні!