Зволоження повітря

Монтаж системи зволоження повітря спеціалістами компанії «Villa Lux»

Зволоження повітря у кімнаті найчастіше роблять за допомогою провітрювання, однак, такий спосіб не дуже ефективний, особливо під час холоду або якщо хочете зберегти встановлену в приміщенні температуру; у спеку ж провітрювання, навпаки, висушить повітря.

Навіщо потрібне зволоження повітря у кімнаті?

Системи зволоження кімнати знайшли широке застосування, так як з їх допомогою вдається домогтися позитивного ефекту досить швидко: повітря стає приємним, не обпікає слизові при вдиханні, підвищує працездатність людей, що знаходяться в приміщенні, тікає сонливість, підвищує настрій. Сухе повітря може бути досить небезпечним для організму, сприяє наступному:

  • спонтанне виникнення головних болів;
  • хронічна втома, апатія, постійне бажання спати;
  • сухість шкіри на слизових і руках, важкість дихання;
  • порушення сну;
  • втома і дратівливість очей, біль;
  • сухість в носоглотці.

Достатнє зволоження повітря допоможе позбутися від цих проблем. Варто відзначити, що розпорошення води з розприскувача не є кращим рішенням, так як допомагає на кілька секунд, зате робить предмети мокрими, що впливає на них не з позитивного боку. Монтаж системи зволоження повітря допомагає рівномірно наситити повітря вологою, але не шкодячи предметам, що знаходяться в приміщенні, не створюючи вогкість.

Наша компанія реалізує і встановлює системи для зволоження повітря. У нас великий вибір обладнання, частина з якого має технологію прямого розпилення води. Кількість вологи дозується, а мініатюрні форсунки подають не великі краплі, а туман, який не осідає на предметах побуту, а повисає в повітрі. Перед цим вода проходить очищення від всіляких домішок, забруднюючих її речовин, солей, органічних сполук. За рахунок цього молекула стає нешкідливою і легкою.

Системи зволоження кімнати для будинку чи квартири відрізняються високою надійністю, ефективністю і мають складну конструкцію. Вони повністю автоматизовані, тому Вам не доведеться стежити за роботою форсунок, контролювати їх стан. Багато апаратів навіть не вимагають додавати воду в резервуар, так як самі беруть її, наприклад, з водопроводу.

Наша компанія забезпечить якісне зволоження повітря в приміщенні за прийнятні гроші. Ви отримаєте приємний мікроклімат, після включення обладнання відразу ж відчуєте, наскільки легше стало дихати!