Теплі і холодні стіни

Теплі стіни в Україні від компанії «Villa Lux»

Теплі стіни – це ноу-хау (як і холодні стіни), що має загальні принципи роботи з теплою підлогою. Завдяки установці спеціальних труб, через які проходить теплоносій, можна обігріти будь-яку поверхню. Нагрівання води відбувається, як правило, за допомогою електроенергії.

Теплі стіни: особливості конструкції

Монтаж теплої стіни замість батареї може використовуватися в будь-якому приміщенні. Це не тільки естетично більш привабливий варіант, так як повністю прихований від очей, але і більш ефективний. Батарея опалення довго прогріває повітря, робить це нерівномірно і не від самої підлоги. Теплі стіни електричні нагріваються миттєво, тепло поширюється рівномірно, в кімнаті через кілька хвилин буде приємна температура. Роботу пристрою можна відрегулювати досить точно, що не можна сказати про радіатори. В цілому, теплі стіни будинку мають наступні переваги:

  • Мають більший ККД, ніж інші конвекційні системи. Теплові стіни в Україні мають велику площу, тому добре і швидко прогрівають все приміщення.
  • Поверхню набагато приємніше чіпати, ніж звичні холодні стіни.
  • Позитивно впливає на корпусні меблі. Шафу можна присунути впритул, при цьому вона не буде піддаватися негативному впливу, зате буде в теплі і сухості. Це означає, що Вашому одягу і самим меблям  не загрожуватиме вогкість і цвіль.
  • Не сушить повітря, так як відсутні відкриті елементи, здатні випалювати кисень.
  • Рівномірний розподіл тепла за рахунок майже моментального прогріву всієї площі приміщення.
  • При використанні такого способу опалення відсутня позитивна іонізація повітря, за рахунок чого скорочується кількість пилу і зменшується кількість хвороботворних бактерій.
  • Не вимагає потужних циркуляційних насосів, за рахунок чого можна заощадити як на покупці самих насосів, так і на електроенергії, що ними витрачається.
  • Монтаж теплих стін не викликає складнощів. Обробити стіну після цього можна на свій смак.
  • Естетична привабливість. Елементи опалення будуть приховані всередині стіни, зовні не буде ні труб, ні радіаторів, що зробить кімнату зручнішою і привабливішою зовні. Тому можна використовувати даний вид опалення для будь-яких приміщень незалежно від того, в якому стилі хочете оформити дизайн приміщення.

Теплі стіни – опалення майбутнього, а наша компанія допомагає це майбутнє наблизити і зробити справжнім. Телефонуйте, ми проконсультуємо Вас, запропонуємо вигідні умови!