Умный дом

Як розраховується вартість системи «розумний дім»? Чи повинні компанії, які встановлюють систему, давати гарантію і забезпечувати техпідтримку?»

Система розумний дім має вартість, яка залежить від кількості функцій і обладнання, яким ми керуємо. Система збирається як конструктор Лего і будь-який непотрібний елемент можна прибрати або доповнити вже на етапі життя; чим більше груп світла, теплих підлог, штор (або, може, захочете датчики антипотоп купити), тим вищою буде вартість.

Компанія Villa Lux пропонує наповнити свій будинок затишком, використовуючи новітні технології та системи. Ви отримуєте повне оснащення багатофункціональним обладнанням для створення, підтримки і регулювання мікроклімату, управління яким здійснюється за допомогою програми на смартфоні, планшеті або ПК. За ціною розумного будинку стоїть комфорт, здоров’я і безпека всієї родини. Завдяки можливостям обладнання Ви зробите затишним кожен куточок квартири або приватного будинку, а також прилеглої території.

Від чого залежить вартість?

Ціна системи розумний будинок залежить від набору функцій. Ви можете купити повне оснащення квартири або вибрати тільки ті елементи для свого проекту, які Вас цікавлять.

Хтось купує на квартиру 63 метри систему за 100 тис. грн., хтось купує на будинок в 350 метрів систему за 50 тис. – все залежить від Ваших «хотілок», а не від площі або вартості квадратного метра. Ми завжди раді допомогти розібратися в розумному будинку, телефонуйте і ми порахуємо вартість системи!

Замислюєтеся, скільки коштує розумний будинок під ключ? Підрахунком і розробкою проекту системи займуться наші фахівці, враховуючи Ваші потреби і побажання, а також екологічну ситуацію в регіоні, графік Вашого життя, а також особливості житла. Якщо Вас цікавить вартість системи розумний будинок, зверніться до менеджера, заповнивши форму зворотного зв’язку або зателефонувавши по одному з телефонів.

Послуги для розумного будинку

Ми надаємо послуги з проектування і монтажу силової і слабкострумової електропроводки, підбору електрокарнізів, вимикачів і розеток, акустичних колонок. При необхідності може бути виконана послуга шефмонтажу проведених робіт з укладання кабелів силами сторонніх організацій.

В наші обов’язки входить проведення експертизи фактично здійснених робіт підрядниками в області систем водопостачання, вентиляції, опалення. Цей комплекс заходів гарантує злагоджену і гармонійну роботу всіх відповідальних підсистем.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *