охоронна система

Чи гарантує система «розумний будинок» безпеку будинку / квартири?

Автоматизована система «розумний будинок» забезпечує надійну безпеку житла.

Великою популярністю користується установка домофона в Києві, яку замовляють власники заміських котеджів і багатоквартирних будинків. Система автоматичні штори також розрахована на зниження ризику несанкціонованого візиту сторонніх в приватні володіння.

У стандартну комплектацію входять основні компоненти: відеоспостереження та охоронна сигналізація. Надійна та сучасна охоронна система миттєво виявлять непрошених візитерів, зафіксують проникнення в будинок, проконтролюють порядок в квартирі. Розрізняють кілька видів охоронних систем:

  • Охоронна сигналізація
  • СКУД-система контролю і управління доступом
  • Система відеоспостереження.

Завдяки комплексному управлінню приміщенням в системі «розумний будинок», всі системи знаходяться в щільній взаємодії.

Особливості автоматичних штор

Згідно з заданим сценарієм управління, автоматичні штори, що входять в систему «розумного будинку», відкриються або закриються за бажанням господаря приватних володінь. Крім стандартних функцій «ранок» і «ніч», жителям висоток з панорамними вікнами доступна програма «вогні великого міста». Пов’язані з системою освітлення електрокарнизи захистять від злодіїв, оскільки створюється ілюзія присутності людей в будинку. Автоматичні системи даного виду розраховані на жалюзі, римські і рулонні штори, маркізи і ролети. Управління інтегрується з системами «розумний будинок», підходить для індивідуального використання або за індивідуальним сценарієм разом з музикою, кліматом і світлом.

Домофони в системі «розумний будинок»

Установка домофона в Києві – звична для всіх послуга. Важливою відмінністю домофона в системі «розумний будинок» полягає в способі комунікацій. Зображення з домофона виводиться на монітор ноутбука, мобільного телефону, планшета або телевізора; навіть під час перегляду фільму господарі будинку не пропустять приходу гостей, оскільки система автоматично зупинить показ і виведе на екран зображення домофона. Багатофункціональна система домофона включає ряд можливостей:

  • запам’ятовує і фотографує гостей;
  • відкриває двері;
  • записує повідомлення і відправляє господареві, подивитися або прослухати яке можна через інтернет.

При взаємодії з системою відеоспостереження проводиться запис перед домофоном і трансляція того, що відбувається на будь-який носій.

Конструкція домофона включає панель виклику і прийому. Будь-який пристрій, інтегрований в систему «розумний будинок», може виконувати функції приймальної панелі. Якщо встановити її окремо, то під час простою вона відмінно впорається з роллю електронної фоторамки.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *