Установка сонячних батарей "під ключ"

Безперебійне живлення для Вашого  будинку 24 години на добу

У чому переваги сонячних батарей?

Сонячні батареї зроблять будинок по-справжньому розумним: будівля почне самотужки виробляти енергію, а не використовувати центральні мережі. Сонячна енергія нічого не варта, а значить, ви не будете залежати від збоїв комунальної електромережі, планових відключень та інших форс-мажорів.

Батарея складається з панелі, контролера заряду, акумуляторів та інвертора, який перетворює енергію в стандартні 220 вольт. Інвертор безпосередньо залежить від типу електростанції – з’єднаної з мережею або ж автономною. Головне при виборі фотоелектричної системи враховувати загальну потужність напруги батарей, а також кількість приладів що працюють одночасно.

Сонячна панель стала особливо актуальною після підвищення ціни на газ та електроенергію. Разове вкладення в «сонячні акумулятори» окупиться за пару років. Батареї прослужать не менше 20 років, що в рази підвищує їх інвестиційну привабливість. Наприклад, одна сонячна батарея на 60 Вт може забезпечити світлом, зарядом мобільних і роботу телевізора в невеликому будинку чи дачі. Дві сонячні батареї по 120 ВТ забезпечить всім перерахованим вище стандартний будинок в літній період (без опалення).

В Україні сонячні модулі використовуються як резервне джерело живлення. Клієнти часто роблять вибір між дизельним генератором і сонячною панеллю. Безсумнівною перевагою батареї є відсутність постійного дозаправлення. Батарея заряджається завжди і всюди: навіть взимку. Єдина умова – сонячний день. В такий день можна не користуватися електрикою з мережі і, відповідно, не платити за електроенергію. Навпаки, в похмурі дні вироблення електроенергії буде мінімальним.

Фахівці Villa Lux працюють з такими відомими брендами як: SMA, Platinum, Ingeteam, а також допоможуть правильно прорахувати, підібрати та змонтувати «сонячне обладнання».

Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу сонячних батарей з урахуванням знижки!