Система антизатоплення для квартир і будинків "під ключ" в Львові

Установка системи захисту від протікання води по Києву та Київській області

Установка системи антизатоплення (Львів і область) – це одна з послуг, пропонованих нашою компанією на досить вигідних умовах. Її замовляють як власники квартир, так і заміських будинків, дач, а також комерційних і офісних приміщень, розташованих в багатоповерхових будівлях. До складу комплекту входять датчики, мікроконтролер і крани з сервоприводами, всі разом вони забезпечують ефективний захист приміщень від затоплення в разі проблем з водопостачанням. Спрацьовування пристроїв дозволяє попередити неприємну ситуацію, і вкладення в таку техніку багаторазово окупиться, ніж якби власнику довелося робити ремонт після протікання.

Навіщо потрібно обладнання?

Якщо вирішили купити систему антизатоплення у Львові, це зважене рішення, яке допоможе уникнути наступних проблем:

  • Затоплення будинку або квартири в результаті випадково незакритого крана.
  • Потоп через прорив труби.
  • Підтоплення, викликане засміченням, попаданням сторонніх предметів в трубопровід.

Датчики, що спрацьовують при підвищенні вологості, відправляють сигнал на контролер, який, перетворивши його, активує приводи кранів, що перекривають стояк водопостачання. Це дозволяє уникнути таких неприємних наслідків як псування майна, необхідності оплачувати ремонт при підтопленні сусідів, оплачувати виклик сантехніка.

Наші послуги

Якщо Вам потрібна система антизатоплення для квартири у Львові, купити її можна в нашій компанії. Ми пропонуємо сертифіковане обладнання, яке поставляється повним комплектом, при монтажі не потрібно нічого докуповувати. Наші товари відповідають вимогам ГОСТ, відрізняються високою надійністю, ремонтопридатністю і тривалим терміном служби.

Щоб з установкою не виникло проблем, бажано не намагатися монтувати обладнання самостійно, а звернутися до професіоналів. Ми пропонуємо таку послугу під ключ: Ви можете купити у нас обладнання, і наші фахівці встановлять, підключать і протестують його. Також у нас можна отримати консультацію, якщо не знаєте, яка саме потрібна для Вашого будинку система антизатоплення; Львів – місто, по якому ми організуємо доставку. Замовлення буде привезене в найближчий після звернення день або в інший зручний Вам час за погодженням.

Телефонуйте або оформляйте покупку онлайн вже сьогодні, щоб не турбуватися про те, що Ваше житло може бути випадково затопленим!

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи антипотоп з урахуванням знижки!