Система антизатоплення для квартир і будинків "під ключ" в Києві

Установка системи захисту від протікання води по Києву та Київській області

Система антизатоплення в Києві стала набирати популярність, особливо в багатоповерхових будинках, так як вона дозволяє захистити себе і сусідів від потопу, а як наслідок – від великих фінансових витрат на ремонт і усунення наслідків затоплення.

Для чого це потрібно?

Система антизатоплення для квартири в Києві – відмінне рішення, яке допоможе і в разі Вашої забудькуватості, і при прориві труб, і інших непередбачених ситуацій, пов’язаних з підтопленням приміщення.

Датчик зможе зреагувати миттєво і запобігти небезпечній ситуації, відправивши команду обладнанню перекрити трубу. Все це буде зроблено за частку секунди і допоможе звести збиток до мінімуму. Потрібна ця система в тих випадках, коли Вас немає вдома, і навіть якщо людина знаходиться в квартирі, – вона все одно не зможе зреагувати швидше автоматики, адже їй буде потрібен час дістатися до краника, помітити несправність, перекрити; навіть за дві хвилини може вилитися велика кількість рідини, яка знищить ремонт і меблі Ваших сусідів, а їх відновлення влетить в круглу суму.

Як це працює?

Системи антизатоплення в Києві купити можна за доступними цінами. Ми пропонуємо вироби різних виробників, які можуть мати різні способи захисту, але, в основному, суть роботи механізму наступна:

  • У комплекті знаходиться один або кілька датчиків, запірний пристрій і контролер.
  • Для того, щоб перекрити воду на трубі, повинні бути встановлені кульові крани, вони обладнуються електроприводом, щоб система могла їх повернути, коли це буде потрібно.
  • Кран повинен стояти відразу після вхідного вентиля. Їх ставлять на всі труби, що виходять в квартиру.
  • Датчики виявляють протікання, після чого відправляють сигнал контролеру, а той, в свою чергу, подає команду автоматиці, і крани перекривають обидві труби або ту, в якій виявлене протікання.

Де купити?

Нами буде підібрана і встановлена краща система антизатоплення для Вашої квартири – купити в Києві вигідніше, ніж у нас, Ви не зможете ніде. Ми пропонуємо якісне обладнання, перевірене на заводі; воно має гарантію. Наші фахівці володіють великим досвідом, вони зможуть встановити систему, перевірять її роботу і дадуть гарантію якості на виконані послуги. З нами Вам більше не доведеться боятися, що заллєте водою свою або чужу квартиру в свою відсутність. Телефонуйте, і ми відповімо на будь-які Ваші питання, допоможемо вибрати систему антизатоплення.

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи антипотоп з урахуванням знижки!