Установка систем Мультірум "під ключ" в Дніпрі

Проектування, інсталяція і обслуговування багатокімнатних аудіосистем

Підключення мультирум в Дніпрі фахівцями нашої компанії Villa Lux

Музика відіграє велику роль у створенні ідеальної атмосфери будинку, незалежно від того, відпочиваємо ми на дивані, тренуємося в залі в підвалі, готуємо на кухні або влаштовуємо вечірку на відкритому повітрі. Що робити, щоб можна було б керувати звуком у кожному приміщенні своєї власності з одного і того ж пристрою одночасно? З цим допоможе підключення мультирум в м. Дніпро!

Мультирум, купити який з установкою пропонує саме в нашій компанії Villa Lux, дозволяє легко управляти високоякісною музикою і мультимедіа всюди або в окремих кімнатах з підключеними динаміками. За допомогою одного контролера можна покрити будь-яку зону у Вашому будинку захоплюючим звуком, щоб доповнити поставлене завдання.

Чому Вас повинна зацікавити установка мультирум в м. Дніпро?

Мультирум система в м. Дніпро перетворює звуковий ландшафт Вашої власності за допомогою дротових або бездротових динаміків в будь-якій і кожній області Вашого будинку, які підключаються до централізованого матричного комутатора. Ця настройка дозволяє управляти аудіовиходом кожної зони з одного пристрою, такого як смартфон або планшет.

Транслюйте плейлист з високою роздільною здатністю з TIDAL у своїй вітальні, виберіть пісню зі своєї особистої колекції мультимедіа для кухні або відновіть щоденний подкаст новин в домашньому офісі. Ви можете так само легко відтворювати будь-яке джерело в кожній кімнаті або різні джерела в кожній кімнаті, будь то цифрові або аналогові.

Встановлюваний нами мультирум в квартирі в м. Дніпро пропонує безліч інтуїтивно зрозумілих рішень для управління, які доповнять Ваш спосіб життя. Замість того, щоб носити смартфон з собою для управління звуком по всьому будинку, виберіть вбудовані сенсорні екрани або дизайнерські клавіатури. Ви навіть можете користуватися гучним зв’язком і управляти музикою за допомогою голосових команд.

Розумний будинок мультирум в м. Дніпро: переваги

Основними перевагами мультирум-системи є комфорт і зручність користувачів. Вона дозволяє слухати музику і відображати зображення скрізь, де Вам захочеться – на кухні, у вітальні або ванній кімнаті; немає необхідності купувати додаткове обладнання для кожної кімнати. Також немає ніяких непорозумінь з приводу різних переваг окремих членів сім’ї. Якщо у Вас вдома є кілька телевізорів, всі вони можуть працювати за допомогою багатокімнатної системи. Таким чином, в кожній кімнаті можна дивитися різні канали.

Великою перевагою також є поліпшення естетики інтер’єру будинку і краще управління його простором. Мультирум дозволяє приховати всі джерела і підсилювачі аудіо і відео в центрі, яким може бути спеціально відведене для цієї мети приміщення, – це робить значний вплив на естетику інтер’єру будинку. Замість величезних колонок, які нам не завжди є де встановити, особливо на кухні і у ванній, в стінах або стелях встановлені невеликі динаміки, а замість багатьох пристроїв в стінах – встановлені невеликі контролери.

Етапи робіт
Заповнення опитувального листа
5%
Складання кошторису на проектування
10%
Виконання проектних робіт
20%
Складання кошторисів на матеріали та роботи
30%
Монтаж системи
90%
Діагностика роботи системи
100%
Залишилися питання?

Залиште заявку і ми проведемо детальну консультацію.

А також прорахуємо вартість монтажу системи мультирум  з урахуванням знижки!

Мультирум система від компанії VillaLux

Відразу потрібно сказати, що система мультирум – достатньо затратне оснащення будинку, адже складається з якісних підсилювачів і акустичних колонок, причому замовити і встановити її можна й окремо від «розумного будинку».

У затишному будинку приємно і весело жити, якщо грає улюблена музика. Система мультирум дає можливість слухати улюблені мелодії кожному члену сім’ї на його смак. Причому одночасно у Вас в кімнаті гратиме джаз, на кухні – радіо, а в дитячій лунатиме казка або курси іноземної мови.

Колонки ховаються в стелю (якщо є бажання їх приховати), або ж можна підключити поличну акустику під інтер’єр.

Які бувають системи мультирум?

1. Централізований. Підсилювач знаходиться в «серверній» і від нього розходяться пара дорогих акустичних проводів в кожну музичну зону – кожну кімнату з колонками. Гідність таких систем – це зручність обслуговування і забезпечення якісного посилення сигналу, – звичайно, якщо використовуються дорогі підсилювачі. Але для фонового звуку підключення мультирум такої якості є надлишковим.

Недоліків багато:

·         необхідність використання дуже дорогих проводів, адже до колонок може бути 30-40м, і вести треба до кожної з них. Для передачі якісного сигналу без шумів перетин кабелю має бути досить великим. І вартість проводів може перевищувати ціну обладнання, яка і так далеко не дешева;

·         надійність теж страждає, адже якщо вийде з ладу центральний блок, весь будинок замовкне, а ремонт обійдеться недешево;

·         низька масштабованість: зазвичай, кількість підтримуваних зон збільшується відразу вдвічі 4-8-16-32. Тобто, якщо потрібна установка мультирум на шість зон, потрібно буде заплатити за 8-зонний підсилювач.

2. Розподілений. У музичній зоні поруч з колонками встановлюють медіаточку – підсилювач, який отримує цифровий сигнал. Загальні «мінуси» в тому, що виробники системи «розумного будинку» і системи домашній мультирум для будинку майже завжди різні. А це означає, що безліч можливостей системи мультирум залишаються недоступними з «розумним будинком»,  якщо за їх проектування та монтаж беруться не професіонали.

Мультирум під ключ в «розумному будинку» – це не просто приємний акустичний фон, – через нього система спілкується з Вами:

·         голосом попереджає про відкриті вікна і двері,

·         повідомляє про протікання води і витік газу,

·         розповідає про погоду, допомагає вчити іноземну мову,

·         додайте свій календар і вранці будинок нагадає Вам про майбутні справи, наприклад, про день народження друга,

·         покличте дітей до вечері, якщо вони загралися в дитячій,

·         продзвенить дзвінок домофона, повідомивши про прихід гостей,

·         відлякає злодіїв імітацією гавкоту собаки або присутності господарів.